Legie (2010)

Ak ste do kina išli kvôli traileru s krvilačnou starenkou určite ste z neho vychádzli rozčarovaní. Toto je presne ten typ filmu u ktorého tvorcovia dajú do traileru všetky dobré zábery (niežeby ich bolo zas tak veľa). Nečakal som od tohto filmu veľa ale dostal som ešte menej. Škoda času...pozrite si trailer a neutrácajte peniaze za takú sračku.

Temný rytíř (2008)

Klobúk dole. Prinajmenšom film dekády. Scenár je prešpikovaný skvelými nápadmi, je tu humor aj skutočné napätie a vynikajúca akcia. Heathov herecký výkon je možno najlepší aký som videl. On Jokera nehral, on ním BOL. Niekoľko pamätných hlášok a scén (za všetky spomeniem tú s ceruzkou), ktoré určite zľudovejú a stanú sa aj predmetom parodovania. Azda jedinou chybou by mohlo byť to, že film o Batmanovi sa stal filmom o Jokerovi. Ale kto by to Heathovi vyčítal keď ho zahral tak dokonale...škoda, že už si ho nikdy nezopakuje. R.I.P. Heath Ledger. Hodnotenie: 100%

Cabin Fever (2002)

Zaujímavý horor s dusnou atmosférou, niekoľkými hnusnými scénami, sexy babenkami a komediálnym koncom ktorý obracia celý film naruby.

Vikingové (1999)

Zaujímalo by ma čo na tomto filme mohlo stáť 160 miliónov. Alexander stál približne rovnako ale je to na ňom vidieť.

Umučení Krista (2004)

Jeden z mála filmov ktoré ma prinútili k slzám. Scéna bičovania je zase najmä vďaka vypiplanému zvuku sakramentsky realistická a pri každej rane som zatínal päste aj zuby.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kráľ medzi seriálmi a to ako kreslenými tak aj hranými. V jednej 20 minútovej epizóde je toľko skvelých nápadov a vtipov, že strčia do vrecka ktorúkoľvek celovečernú komédiu. V Simpsonovcoch sa nájde miesto na spoločenskú aj politickú satiru, popkultúrne odkazy, parodovoanie iných seriálov a filmov i časté cameo známych ľudí ktorí hrajú resp. dabujú samých seba. Čerešničkou na torte sú halloweenske epizódy ktoré sa skladajú z troch či štyroch kratších príbehov, z ktorých poniektoré sú také dobré, že by si zaslúžili samostatný film...Simpsonovci sú proste najnápaditejší, najvtipnejší a najlepší animák aký kedy mohol vzniknúť. Hodnotenie:100%

Frasier (1993) (seriál)

Ťažko by som hľadal lepší alebo aspoň rovnako dobrý sitcom. Humor je tak povediac inteligentný na rozdiel od napr. Krok za krokom a jemu podobných...

Odplata (1999)

Jeden z najlepších filmov o odplate. Mel Gibson si ide za svojím a nakoniec s nimi všetkými vypečie.

Smrtelné zlo 2 (1987) odpad!

Jeden z tých filmov o ktorých každý rozpráva a ospevuje ich. Nedalo mi to a tak som si ho pozrel, no bol som nemilo prekvapený. Nejde o nízky rozpočet a mizernú technickú stránku. Tento film je nudná sračka ktorá nie je ani vtipná, ani strašidelná, ani nápaditá, či originálna. Na to,že má film iba 85 minút mi pripadal strašne dlhý. Toto smrteľné zlo ma skoro unudilo na smrť...