Iron Man 2 (2010)

Film som nanešťastie videl s českým dabingom, v kine s príšerným ozvučením a asi 6 týždňov po premiére, takže kotúče už boli pekne ošúchané... Kvalitatívne je to asi na úrovni jednotky, len tých robotov je tu akosi viac. Scarlett prekrásna ako vždy a akcia aj efekty ktoré sú u filmov tohto typu veľmi dôležité, sú bravúrne zvládnuté. Rola Gwyneth Paltrow mi ale prišla otravná a nesympatická. Dávam 4 hviezdy aj keď je to možno skôr 3 a pol.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Priemerný letný blockbuster so všetkým čo k tomu patrí, to znamená vysoký rozpočet, kopu trikov, akciu, milostmú romancu hlavných postáv ktoré sa sprvu nemajú rady, komickú postavičku (Alfred Molina), hrdinského černocha a záporáka ktorý sa najprv tvári, že to myslí dobre... Hodnotenie: 65%

Vetřelec vs. Lovec (2007) odpad!

Moje prvé stretnutie s Asylum. moja reakcia: What the fuck? Tento film je veľmi silným zážitkom ktorý sa dá len ťažko popísať slovami a sledoval som ho často s otvorenými ústami. To, že herci, scenár, triky a kostýmy sú príšerné ma vôbec neprekvapilo. Ale strih je ozajstnou uážkou filmárskeho umenia - nevieme čo ďalej tak tam dáme stmievačku... Pri niektorých scénach sa až zastavuje rozum. Nelogickosť a stupidita postáv a ich správania nepozná hráníc. Ak sa vám zdá, že Hunter vyzerá ako chlap v potápačskom obleku, tak vedzte, že sa vám to nezdá a tvorcovia to dokonca priznávajú v záverečných titulkoch. Alien je zase "napol pavúk, napol modlivka" a jeho veľkosť a výška sa rôznia v závislosti od toho ako sa to tvorcom práve hodí. Medzi najkomickejšie scény patria tie kedˇ ľudia bojujú s Hunterom a používajú pri tom päste... Najhorší film aký som videl, bez srandy. Hodnotenie: 0%

Plný dům (1987) (seriál)

Rovnaká moralizujúca a výchovná sračka ako Krok za krokom

Pianista (2002)

Pre mňa jeden z najsilnejších filmových príbehov, navyše nakrútený podľa skutočnosti. Film je nabitý emóciami a scénami pri ktorých sa zastavuje dych. Pohľad na zúboženého Adriena Brodyho nemôže nikoho nechať chladným.

Mravenčí invaze (2007) (TV film) odpad!

Takto premrhaný čas a peniaze, tak to sa len tak nevidí... Postavy sa správajú ako totálni hlupáci bez štipky logiky alebo rozumu. scenár je až trápne predvídateľný. Klišé a zase klišé. Kto dostal taký stupídny nápad natočiť takýto debilný film? A pre koho to točili? Môže existovať niekto komu sa to páči?

Mysteries, Magic and Miracles (1994) (seriál)

Seriál kazí typicky americká snaha o senzačnosť. Na druhej strane mu chýba dokumentárnosť.

Prime (2005)

Priemerná americká, romantická komédia ktorá spolieha viac na svoje obsadenie než na scenár. Dobré vtipy spočítate na prste jednej ruky. Film vhodný na rande (?)

Old Boy (2003)

Tak šokujúci zvrat aký sa ukrýva na konci tohto filmu treba hľadať.

Celebrity Deathmatch (1998) (seriál)

Splnený sen každého kto chce vidieť ako dostane do držky celebrita ktorú neznáša.