• Krátkometrážní

Král Kalifornie (2007)

Opavdovy poklad se skryva pod obchodnim domem. Bláznivy Michael Douglas a parta čínanu v moři. Pohodova podívaná.

The Last Showing (2014)

Šílený promítač alá Robert (Freddy) Englund natáčí svůj nový film!! Last Showing je v celku svižny horror z prostředí kina, ve kterém je už po večerce a čeká se na první klapku. Napětí se drží až do konce, a finále je víc než depreseivní. Na jeden z letních večerů, určitě dobrá volba.

Pod zemí (2014)

Tak pod touhle zemí, se teda děli věci! Začátek se táhne,pak menší zvrat, pár solidních hrůzu nahánějících scén (některé opravdu stály zato!), ale docela taky dost nesmyslů...Zajímaví námět, který mi přijde nedodělaný a místy dost utažený za vlasy.

Po stopách zabijáka (2007)

Tak nevím kdo zabjíel víc, jestli afričani nebo krokodýl...Jinak v celku ucházející film o záchraně vlastního krku, uprostřed krvelačné Afriky.

Jatka (1987)

Na Slaughterhouse se musíme dívat jako na amatérskou poctu Texaskému masakru. Jinak to nejde. Zvlášť, když obtloustlý záporák s prasečím přízvukem, nasedá do policejního auta a jede se projet na výlet. Když vezmeme všechno tohle v potaz, pak nám z toho vychází nejbéčkovatějčí béčko jaký kdy svět viděl. Ale i tak se to dá přežít, a s trochou popcornu se budete možná i bavit.

Dovolenkáři (2012)

Černá komedie o páru, který se s nikým a s ničím nesere! První zvrat začíná nenápadnou nehodou, v dalších minutách ale začínají činy dvou šílenců přesahovat vaše chápání. Ke konci můžete jen uvažovat o tom, kdo byl větší blázen.

Temný případ (2014) (seriál)

Temnota obklopená hustou atmosférou, která vás vtáhne a nepustí. Perfektní seriál stylu Se7en či Insomnie. Pilot: 5/5

Babiččin dům (1988)

Výborný prostředí pro tento typ hororu. Za slunného dne působí vše ještě více strašidelněji.