Havran (2012)

Takto mal vyzerať Sherlock Holmes.

Hellraiser (1987)

Musím súhlasiť s Rex Mundi, Hellraiser je taký ohlodaný, až sa čudujem, že sa ešte stále považuje za kultový. Takto to vyzerá, keď sa dobrá hororová téma spracuje diletantsky. Ale hej, je to klasika. (2010-10-18) | Pridávam hviezdičku. ;) (2021-12-25)

Hellraiser: Inferno (2000) odpad!

Fakt ťažký film, až taký, že ho vlastná váha stiahla na samotné dno totálneho braku. Predchádzajúci Hellraiser bol sci-fi, tento noir detektívka. Dočkám sa azda aj westernu?!

Hellraiser IV: Bloodline (1996)

V porovnaní s predchádzajúcimi filmami, bol tento o čosi lepší, veď uznajte sci-fi a Hellraiser, asi by takto mali povinne spracovať všetky podobné koniny, počnúc Nočnou morou na Elm Street až po Pílku.

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

A tak dobre sa to začínalo. Potom však prichádza videonahrávka z Rumunska a všetko sa to mení na dosť nudný horor.

Hellraiser: Pekelný svět (2005) odpad!

Keď som si už konečne myslel, že osmičkou táto trápnosť končí, tak som dostal info o deviatke.

Henryho deník (2017)

Prvej polovici filmu by som dal štyri hviezdičky. Potom sa všetko začína rúcať. Tragédiu matky, ktorá prišla o syna nielenže Naomi Watts nevie zahrať, ale aj bizarný scenár tomu nedáva veľké šance.

Hoď svišťom (2011) (seriál) odpad!

Tieto seriály si platí J & T; ak to ešte nikomu nedošlo, tak ide o skrytú reklamu na rezorty, v ktorých sa tie stupidity odohrávajú. Páni herci Maštalír a Vajda herecky klesli na absolútne dno, pretože akokoľvek je scenár zlý a v tomto prípade sa dá povedať, že zdegenerovaný, ich (ne)výkony sú naozaj zarážajúce.