Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

Mire odpad!

Normálne by som napísal Slováci - teraz to už mením na: TELEVÍZIE sa nevedia a nechcú poučiť, na základe už niekoľko skrachovaných projektov, že ich pôvodná tvorba jednoducho nemá žiadny zmysel, pokiaľ budú naďalej produkovať takéto prvoplánové kokotiny ako toto. Jediné čo ma dokázalo aspoň na čas zaujať (aj keď to nebol sitcom) boli Odsúdené, ktoré sa mi časom aj tak sprotivili, ale nejaká iskra tam bola, v Hode svišťom nenachádzam vôbec nič, scenár na úrovni deviatakov zo základnej školy, keď to má byť situačná komédia, kde je humor? Toto čo tam vyprávajú tí herci ma nerozosmeje ani keby mi za to zaplatili. A po stotisícikrát, zase raz opozeraní herci. Nechceli by tam obsadiť ešte Studenkovú alebo Kramára aby to bolo kompletné? To už vážne asi nemá zmysel sa pozastavovať nad niečím takým, srať na nejaký humor alebo kvalitu, divákov máme, peniažky sa posypú, tak who cares? ()

borec999

Bizňis...  Jeden z lepších a vydarenejších pokusov o komédiu v našich podmienkach. Síce sa žiadna pecka nekoná a s kvalitou svetových je Hoď Svišťom neporovnateľný, ale na druhej strane prečo byť prehnane kritický. Maštalír s Polnišovou ujdú, scenár nie je najhorší a Jožko Vajda s jeho telefonátmi so Štefanom pobaví vždy. Jedine Bárta je tu tak trochu navyše a úloha mu príliš nesadla. Slabšie 3* a 50% ()

Janega

Asi tak prvých 5 epizód slabota. Našťastie tvorcovia vypočuli vox papuli, čo to vylepšili a hneď sa to vyšvihlo o úroveň vyššie. Nejedá sa o žiadny sitcomový klenot, dej jednotlivých častí je možno (s)prostý, čomu zodpovedá taký slovenský sedliacky humor, ktorý je pre nás, čo sme zvyknutí na inú úroveň z amerických sitcomov, zväčša nepochopiteľný. Ale keď človek prijde na chuť tomuto seriálu, hneď sa lepšie pozerá a pri niektorých scénach sa aj s chuti zasmeje. Otrepani, ale v celku hodiaci sa herci zvládajú svoje role. Ak správne počítam, slovenské TV vyprodukovali 7 sitcomov, tento by som hodnotil ako priemer, ono totiž nie je možné porovnávať slovenskú tvorbu s amarickou. P. S. Scéna, kde Maštalír s Bártom tancujú tantrický tanec je pre mňa nezabudnuteľná. .D ()

Antaeus

Stupidný seriál pre pokleslé masy. Ani na sekundu sa neberie vážne, navyše na hercoch je vidieť, ako sa bavia. A ja sa bavím s nimi. Nič extra som nečakal. A niečo tomu podobné som aj dostal. Hejteri bozajte ma kam chcete, oodpadovať toto je rovnaké, ako tvrdiť že kolotoče nie sú intelektuálnou zábavou. No to je snáď jasné, že nie sú. Nebudem tu potom predsa robiť ramená, že som pri tomto "objave" vynašiel teplú vodu.. ()

MM_Ramone odpad!

Je to zlé, je to zlé, je to zlé. S úrovňou slovenskej televíznej tvorby je to zlé. "Hoď svišťom" je pre túto sezónu (2011) priamym konkurentom príšerne stupidného seriálu "Zita na krku". Jedno je horšie ako druhé. Dva na rýchlo spichnuté, lacné sitkomy, ktoré nemajú absolutne žiaden šmrnc. "Zita" trápi divákov na Markíze a táto trapná zhovadilosť na TV JOJ. Mimochodom, Petra Polnišová čím je telnatejšia, tým je viac nudná, až protivná. No a Maštalír, Bárta, Čekovský... to sú mi teda za páni herci. Hrozné. Je to zlé... Je to odpad! ()

• V 8. epizóde 2. série s názvom “Benátska noc“ si môžete všimnúť, že Jozef Vajda pri telefonovaní drží mobil hore nohami. (Johnny.ARN)