Ant-Man (2015)

To je už moc :-D Kdyby tam byl aspoň jednorožec nebo replikon. Už chybí jen pan Žížala.

Spectre (2015)

Z celé série s Craigem nejslabší. Jak bych to.. no, všechny ostatní si vybavím hodně scén, tady po týdnu mám problém aspoň jednu až dvě.

Marťan (2015)

Na jeden zátah až do konce. A to se nám hodně dlouho nestalo!!!

Gangster Ka (2015)

Na naše poměry nadprůměrný film. Ale lito mi ho stejně není a nebude :-)

Terminator Genisys (2015)

"Nedělej si výčitky, milý synu. Já totiž nejsem tvůj otec. Jsem tvůj syn.” Cim vic efektu tim vic terminator? Mene je nekdy vice a prosim, v terminatorovi se fakt nepoustejte do casovych zapletek.

Hitman: Agent 47 (2015)

odpocinek.. dej tam sice nebyl (proste nebyl), ale aspon jsem nad tim nemusel premyslet... to byl takovy relax

Jurský svět (2015)

Kolikaty je to dil? 3? 4? 10? Stale stejny pribeh a stale stejne napinave, jen s novejsima efektama. Nenudili jsme se, ale za mesic nebudu vedet kterej dil jsme videli.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Kdyz to nevidime kazdy rok 2x, ale jen jednou za 5 let, tak se na to rad znovu podivam. A po tom digitalnim vycisteni to uplne pohladilo po dusi. Takze zase za pet let...

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

Tam bylo ale divnych postav.. a dotaz, proc Plzen? Kdyz to stejne nataci v Praze.. Nejlepsi je ta znelka :-D Hotovy "Bic bozi" :-D :-D