Zpráva o Europě (2013)

A zase jen 3 hvezdy. Bud jsme otupeli, nebo nas nic nenadchne. Nebylo to zle, zadny happyend. VELMI kladne hodnotime herce. Konecne taky mene zname tvare a hlasy. Ne porad dokola ty same ksichty proflaknutych hercu. Myslenka taky, kamera taky. Pamatuji doby, kdy mi nevadilo prolinani casovych linii, kdeze ty lonske snehy jsou. Porad jsme museli koukat a dopocitavat casovou osu podle hodin v kamerach.

Wolverine (2013)

To bylo ale dlouhe. Jeste ze jsme to videli doma a mohli jsme si odchazet a prichazet a odpocivat a pak zas pokracovat. Na jeden zatah bysme to ale nedali, zas tak vtahujici do deje to teda nebylo. A co chybelo? Trocha toho humoru, prilis se to snazilo byt desne vazny film/komiks. A prosim, omezete ty animace a vratte se k efektum, kdy se u nich muselo premyslet a trochu snazit.

Thor: Temný svět (2013)

proc 3 hvezdy.. to prolinani svetu.. takovych jako divnych.. a predstavte si tu nahodu, ze se zase vse toci kolem te diry na Zemi.. Ma to ale i velke klady, toceno s nadsazkou, clovek se u toho i zasmeje. A velmi prijatelna delka filmu, to zas jooo. Mno, ale to vubec nevysvetluje proc 3 hvezdy :-)

Muž z oceli (2013)

mozna bylo lepsi, kdyz se nepouzivalo tolik animovanych efektu, nebo se aspon snazili brat to s nadsazkou.. vynecham blbosti typu, ze dychat ve vakuu mu nevadi, ale v lodi jo.. a to jsem toho vynechal faaakt hodne

Transformers 3 (2011)

Původně se měnila auta v roboty.. teď už je to všechno možné, jenom ne auto :-)

Válka Bohů (2011)

Až na ty herce, na tu nudu, na těch moc PC efektů, divné bohy, nesmyslné schodiště, děj a tak vůbec to byl hezký film.

Kazatel (2011)

Celkové hodnocení 2 body Ale jenom kvůli Jítě, já bych dal jeden bod. [X] Minus 1 bod Další variace na upíry. Tentokrát to jsou potvůrky bez očí nehumanoidních typů. Jenže se netřpytí. [X] Minus 2 body Slib, víra, církev, Half Life, lovec, bojovník, kovboj, hyper motorky, super vlak, neděj, neherci, nedialogy, nebavi mi to. [X] Pak tu máme ještě upíra koně, upíra chobotnici, upíra golema, upíra který svítí, ale v noci, upíra co pije mléko, upíra co mi pije krev...

Barbar Conan (2011)

Tak ja vám to teda povim! Mi se to nelibilo. [X] Minus 1 bod Barbar vypadal spíš jak princ z Persie než barbar. [X] Minus 1 bod Hlavní záporák nebyl záporákem, nebo mi tak nepřišel. Taková figurka. To ta jeho dcerunka splňovala tuto roli lépe. [X] Minus 1 bod Tak on celý život hledá chobotnici na hlavu a když ji má, tak ji pořádně nevyužívá, ale běhá tam po studiu... teda po kulisách. [X] Přesně takhle si remake nepředstavuju. To je jak víc proužků, víc adidas.

Captain America: První Avenger (2011)

Ty mají ale komiksových hrdinů.... [X] Minus bod první Nekoukali jsme na hvězdné války? [X] Minus bod druhý Lidi, já vím že to bylo komiksové... já to vím... ale ten generál byl všude.. upe všude [X] Ještě že byli ty nacisti, jinak by nebylo o čem točit. Teda.. mohl bojovat s vetřelci

Kovbojové a vetřelci (2011)

Přemýšlím, jestli jsme se dívali dobrovolně. [X] Minus bod první Pamatuji si jen něco.. zmizelo mi to z hlavy, ale.. ALE jak se ty bytosti vešli do těch letadélek??? [X] Minus bod druhý zlato? oni sem fakt letěli pro zlato?? [X] Minus bod třetí Nějak to celé nepasovalo, Celý ten děj byl... DIVNÝ [X] Vetřelci, ještě že je máme. Už jenom "Šest medvědů s vetřelcem", "Vetřelec na horách"....