Enthiran (2010)

Mé první setkání s bollywoodem. Když jsem si zvykl na způsob vyprávění, tak jsem se bavil. Jako kdyby Black Eyed Peas natočili celovečerák, jen s méně vyžilou Fergie: ). I přes poměrně příjemný zážitek zřejmě nebudu tuto produkci nijak zásadně vyhledávat, na druhou stranu určitě ani odmítat.

Pouta (2009)

Pokud je tohle nejlepší český film loňského roku, tak ty horší snad ani nechci vidět. Špatné, papírové dialogy, až na výjímky (u) nejisté herecké výkony, režijní práce s herci nulová. Jedna hvězda je za kameru a střih, film jako celek je k nepřežití. Je potřeba rozlišovat tému filmu a jeho zpracování. To že Pouta pojednávají o době, se kterou jsme se pořád nedokázali vyrovnat neznamená, že jde o dobrý film.

51 (2011) odpad!

Tata Sean by mal synátora poriadne vylátať za takéto kúsky: masky ako z košickej Zlatej brány, herecké výkony taktiež, možno i scenár si tam požičali, o réžii ani nevraviac. Peklo!!!

For Semafor (2010) odpad!

Jako videobonus k cd OK, ale nazývat to dokumentem?!

Muži, co zírají na kozy (2009)

Premárnená šanca - skvelé obsadenie, originálny námet, scenár a jeho realizácia tragické. Pár skvelých momentov, zvyšok bezradnosť, škoda.