Po přečtení spalte (2008)

Hlavny sef to v zavere vystihol: ''Co sme sa naucili? Neviem, pane. To ani ja. Asi, aby sme to uz nikdy nespravili. Ano. Ale viem hovno o tom co sme urobili. Ano, pane, tazko povedat'' :D:D. Alebo este vystiznejsie to povedal Malkovich: ''What the fuck is this?''. No a presne to su aj moje dojmy. Ale ano, nakoniec som sa na tom aj zasmial. Len ci som nemal radsej plakat? To sa uz nedozviem, pretoze toto si uz urcite druhykrat nepozriem :). 50%

RocknRolla (2008)

Podobne ako u Snatch, aj toto patrí medzi top gangster-comedy v obore. Ritchieho jedinečná podanie príbehu, kde každý detail nakoniec pekne zapadne robí z jeho filmov nezabudnuteľný zážitok.

Temný rytíř (2008)

Whyyyy so serious? Ved je to len najlepsie prevedenie komiksu do filmovej podoby :). Heth Ledger zadefinoval temnu stranku filmu.

Velcí bratři (2008)

Priemernost bez stipky napadu. Aj som sa tesil, ked som uvidel tie mena, ale necakal som taku sucharinu.

Zvrhlá biologie (2008) odpad!

Vraj Bad Biology....skôr BAD JOKE :D.....strašná somarina.

Halloween (2007)

Úspešný návrat Myersa na plátna a po spackanom Ressurection, úľava pre fanúšikov. Režisér ponúka doteraz najbrutálnejším spôsobom zrodenie Myersa, čo môže konzervatívnym fanúšikom série vadiť, ale povedzme si to na rovinu, Halloween už potreboval novú krv a prístup, a hoci nebudú všetci spokojní, nedá sa tejto časti uprieť štipka originálnosti, a výborný výber hercov na Myersa (Daeg Faerch a Tyler Mane). Zvlášť Daeg svojím ''temperamentom'' a ''evil eyes'' prekryl aj monštróznosť Manea. K prvej polovici filmu, nemám žiadne výhrady, k druhej ich pár je. Tak napr. neskutočne otravné postavy deciek, ktoré Laurie opatruje, síce je to dosť subjektívne, ale vážne boli otravné :) a uvítal by som viac gore, predsa len sa dalo využiť Manovu muskulatúru na ešte brutálnejšie vraždy. Tak, ale nemôžeme mať všetko a ako opätovný zrod série je film viac než v poriadku. 75-80%

Halloweenská noc (2007)

Velmi pekne vizuálne spravené. Taká úsmevná lahôdka na večer bez zbytočných 'megazápletok'. Od tochto dostane fanúšik hororu to čo očakáva.

Jako zamlada (2007)

Jo, jako zamlada. Ked sme boli mali a hlupi. Ale tak skusime z toho spravit film, nie? :)

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Naozaj som sa tešil, keď som uvidel tie super komentáre a k tomu 79%. A hoci to nebolo hrozné, fantastické to rozhodne nebolo tiež(teda aspoň pre mňa). A nikto ma tu nepresvedčí o opaku! Sem-tam som sa zasmial a to je tá škoda, že len 'sem-tam' :). Taktiež tých rýchlych strihov bolo na mňa predsa len trošku moc. A nedá mi nepodotknúť- Pegg ma o 100% viac bavil v Súmraku mŕtvych. Čo už? 60\100

Než si pro nás přijde (2007)

Pán Nicholson a pán Freeman sú skoro vždy zárukou úspešného filmu. A v tomto sú obaja :). Tak čo k tomu dodať? 100\100