Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

100% Kino. Můj první kinosálový orgáč, se vším všudy. Naprosto ojedinělé ztvárnění jednoho z nejlegendárnější světů - Středozemě. Pamatuji si jak mě na to vzal strejda Harry Šoumen a já očekával pohádku o prstenech pro malé děti, víc zmýlit jsem se nemohl. Film mě naprosto rozdrtil svoji autenticitou, bravůrními hereckými výkony, nádhernými přírodními scenériemi, maskami, efekty, které nevypadaly jako efekty ale jako živé. Kult 21.století.

Sin City - město hříchu (2005)

100% Nejlepší zfilmovaný komix, willis, rourke, owen, byly správní řízci, když se k tomu přidá supr atmosféra plná kurev, nabitých zbraní a brutální elijah wood není co řešit.

Kancl (2001) (seriál)

100% Ricky je génius...jeho humor na samotné propasti trapnosti mě vždy spolehlivě dostane. Nejvtipnější seriál.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

100% Každá scéna a dialog je použitelný do životní situace. Geniální dialogy, casting, scénář, skvělé výkony, zajímavý námět. Nejlepší postavy - Jules, mr. Wolf, Mia, Vincent, Jimmie a Butch. Soundtrack je taky naprosto nepřekonatelný. Není filmu u kterého bych zasmál více. Obdivuji a smekám před mistrem Tarantinem.