Dobrý synek (1993)

65% Tento snímek tahnou na svých bedrech výkony mladých herců Culkina a především Wooda, který ukázal, že pro něj zahrát psychopata už v té době nebyl problém.

Rychle a zběsile (2001)

30% Tohle mě tedy vůbec nebralo, herecké výkony mimózní, scénář neskutečně blbý, dialogy extrémně debilní. Aspoň ty autíčka a holky byly fajn.

Hostel (2005) odpad!

0% Odporné, nevtipné, trapné, hnusné, nestrašidelné. Zákaz vstupu.

Let's Dance (2006) odpad!

5% Nebyl jsem schopen tuto zrůdnost zhlédnout až do úplného konce. Hodnotím polovinu, protože druhou jistě nikdy neuvidím.

Jako kočky a psi (2001)

55% Kino. Fandil jsem kočkám, byly daleko vtipnější a měli lépe propracovaný systém boje. Jinak filmek vyloženě pro děcka.

Teror ve vlaku (2002) odpad!

5% Obdivuhodný výkon patří všem divákům, kteří vydrželi až do konce, já abych řekl pravdu, nevím, zda jsem to dokázal. Prvotřídní šaškárna.

Pach krve (2003) odpad!

5% Přísná hovadina, na které nenacházím žádné pozitiva. Odporně tupý scénář, odporné scény, trapné výkony, hnusné ale né strašidelné zrůdy. Bestiální blbost.

Batman a Robin (1997)

35% Nevěřím, že takovouhle sračku mohl natočit Mr. Schumacher, a zatáhnout do ní docela slušné herce. Pěkné pro děti do 6 let.

Vedlejší účinky (2013)

85% Kino Výtečně natočené psychologické drama s minimalistickými prvky režie. Skvělý soundtrack, herecké výkony ale hlavně scénář, který neměl chybu a nutil sledovat děj velmi pozorně. Snímek si pohrává s divákem jako kočka s myší, aby Vás nakonec snědl jako vzteklý pes.