Bigbít (1998) (seriál)

Tenhle seriál by měli povinně sledovat všichni! Možná by je pak přešly kecy typu, jak to bylo za komunismu skvělý a že se lidi vlastně měli dobře. Skvělá ukázka života za minulého režimu z pohledu rockerů, kteří to tenkrát opravdu neměli lehké.

Interview podle van Gogha (2003)

"Neexistuje rovnoprávnost, vždycky někdo vyhraje..." a vy celý film čekáte, kdo to bude. Film je dialogem mezi dvěma zkaženými existencemi. Ona je mladá krásná herečka, které nejvíce záleží na jejím vzhledu, je povrchní, nafoukaná chorobná lhářka, která ráda manipuluje s lidmi. On je novinář ve středních letech, který se zpočátku jeví jako seriózní muž, docela rychle však poznáváme, že umí být poměrně hrubý a ve výsledku se ukáže jako podrazák, který ovšem dojíždí na svou naivitu a opovrhování Katjou, která bohužel pro něho je sice možná hloupá, ale je větší mrcha, než čekal. Film je zajímavým psychologickým dramatem nabitým emocemi, kde chvíli jste na jedné a hned zas na druhé straně. "Všechny mezilidské vztahy jsou nedorozumnění. Partnerské taky." - Tato věta z filmu je podle mne i jeho obsahem.

Sim Salabim (2008)

Super humorný filmeček podbarvený pěknou hudbou. Kdyby tak takhle chtěly vypadat všechny večerníčky...

Na kus řeči se zvířaty (2009) (seriál)

Moc pěkné spojení nejlepších záběrů BBC a britského humoru. Skvělá oddechovka. Rozhodně doporučuji.

Requiem za sen (2000)

Další z řady filmů o drogách a kam až může jejich braní dojít, rozhodně jsem viděla už i lepší. Neustále se opakující stejné scény. O braní drog mladými lidmi už bylo natočeno hodně, co se mi ale hodně líbilo byly scény s matkou, která se za každou cenu snaží zhubnout. Navíc oceňuji dobrou a sedící hudbu.

Gorila: Příběh opičí (2005) (amatérský film)

Na amatérský film víc než dobrý! Film má nápad, příběh a je plný vtipu a parodie.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Opravdu dobré zpracování Jiráskova díla s krásným Radoslavem Brzobohatým v hlavní roli (za mlada to byl opravdu fešák). Rozhodně se radši koukněte na těch pár dílů než abyste to zkoušeli číst...

Byl jsem mladistvým intelektuálem (1999)

Skvělá parodie na klasické hororové snímky s výborným obsazením plná humoru. Nejlepší hláška: "Do prdele, intelektuálové!"

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Zpočátku super, časem seriál trochu upadá, ale i tak vzhledem k dnešnímu výběru se ráda na tento seriál vždy podívám.