Agora (2009)

No neviem ...ale pre mňa bol film až taký nudný, že dakde v polke som zaspal. Čo sa mi v prípade Tróje napríklad nestalo. Možno keď nato budem mať chuť, tak sa k tomu vrátim a prehodnotím to. Zatial na 3*

Vzpomínky (2006)

Keď nejaký film si zaslúži 4* tak to je tento. Washingtona mám rád, ako mám rád aj akčné sci-fi. Ako však POMO spomenul, sú tam nejaké zadné dvierka. Aj ja som nad tým dlho premýšľal, aj keď som na nič dôležité neprišiel :D ...ale odporúčam ;)

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Veľmi zaujímavé. Z trochu slabšieho nápadu spravili thriller strednej kategórie s lepšími hercami. Pravdu povediac absolútne som sa nenudil, len pripadá mi, že sa z toho dalo vytiahnuť trochu viacej. U mňa na 3*

Jumper (2008)

Ako keby dakto mal dobrý nápad na akčné sci-fi, dostatočný rozpočet na realizovanie nápadov a potom ako keby si povedal, že šup-šup dajme to dokopy behom mesiaca a pol .....akooože, keď mám nejaký dobrý nápad, tak si k tomu sadnem a spravím z toho trhák...

Trosečník (2000)

No oveľa lepšia filmová adaptácia ako Pierce Brosnanov Robinson Crusoe ..aj keď pripúšťam, že 1.) Zemeckis je dačo inšie a 2.) Robinson Crusoe má trošku inší dej ako Trosečník ....predsa sa z toho dalo viacej vycucať. U mňa je to na 4*

Téměř dokonalý zločin (2000)

Senzačný Sam Raimi, dokonalá Cate Blanchett s Keanu Reevesom ....dačo si tam zahrala aj Katie Holmes a z napohľad obyčajného thrilleru vzniklo toto. Klobúk dole 4*

Vampire Hunter D (2000)

Vampire Hunter D je séria japonských noviel od Hideyuki Kikuchiho. Aj keď som ich nečítal, zopár animovaných adaptácií seriálov a tento animovaný film som videl. Anime nemám veľmi v láske ale tento kúsok na mňa docela zapôsobil. Viem si to predstaviť aj ako film, ale čo už. Hodnotím to, čo nám ponúkli - 5*

Nabít a zabít (2006)

Keď si človek pustí tento film, tak po hodine ho hodnotí ako odpad! (Možno 1* pre hercov) Ale je to samozrejme thriller, a ako v každom thrilleri, pointa prichádza nakoniec. Neviem prečo, ale pripadá mi to skoro rovnako dobrý thriller ako Šestý smysl. Možno o trošku horšia réžia a dlhý začiatok čo sa týka scenáru...ale samozrejme opäť skvelý Bruce Willis a Morgan Freeman ...4*

Šestý smysl (1999)

Úplne netypický film, ktorý obkľúči myseľ slabších jedincov, ale samozrejme aj na tých silnejších urobí dojem. Obyčajným thrillerom sa to nazvať nedá. Hrá sa tam so psychológiou tak kruto a nedbanlivo, že sa úplne vžijete do situácie malého chlapca. Prvýkrát som to videl ako si 10-11 ročný a strašne na mňa ten film zapôsobil. Bál som sa večer ísť na záchod :D ....Samozrejme prednedávnom som videl film druhýkrát a musím povedať, že na mňa zase urobil dojem. Ďakujem Manojovi za tento jedinečný zážitok. Samozrejme aj hercom patrí poklona, perfektný hereckí výkon od malého Colea až po legendárneho Brucea Willisa - 5*

Upíří deníky (2009) (seriál)

Haha ..milujem ľudí, ktorý si pozrú pilotnú časť a hneď idú hodnotiť a komentovať na 3 strany...Nič spoločnéé s Twilight omg ...tieto knižky boli napísané o 20 rokov skôr ako twilight...a to, že sú tam základné motívy od Brama Stokera tak čo už....dakto dačo vymyslí, dakto dačo zlepší..Od kníh je to určite lepšie..Naspäť k seriálu....dosť premyslený scenár (aj keď nie na 100 %) , charizmatické postavy a trocha akčnosti. Keď nejaký seriál vedie v zápletkách, tak to je tento. Senzačné od upírov, až cez ich krutú minulosť až k ukecaným babským rečiam. Zatiaľ zaslúžených 4* , uvidíme čo prinesie druhá séria