Případ mrtvých spolužáků (1976)

Závěrečné troubení trouby esembáka na klakson jen podtrhuje to že tentokrát soudruzi prohráli. Agent jim za jejich doprovodu odjede na Západ, oni vlastně nic nevyšetří a jediný co je že si Satoranský myslí že je agent teplej a proto chodí za kolegou agentem. A mě se to líbilo. Hvězda za Cupáka, za staré autobusy a za to že SNB není všemocná.. :o))

Gran Torino (2008)

Dirty Harry je měl vykropit a bylo by..

Pýcha národa (2009)

Nejúžasnější válečný film všech dob :o))))

Rozparovač (1997) (TV film)

V porovnání s ostatními zpracováními Jackova případu je to strašná nuda. Divák znalý fakt se neubrání minimálně povytažení obočí. Např. inspektor ukazuje fotografie poslední oběti Jacka ješt ěnež se ta stane... Nevěřil jsem hercům ani slovo..

Lidice (2011)

Takže - tři hvězdy za to že dnes je někdo ochoten natočit film o Lidicích. Jedna hvězda za dvě scény, které mě zaujaly. A teď - mínus tři hvězdy za to co s tímto tématem tvůrci udělali, další mínusy za to jak "herci" jako například četník hráli a dalších mínusů za nevěrohodnost,která pořád jen a jen utvrzuje v tom že se jedná o amatérský pokus natočit film. Pokud bych to srovnal s Protektorem či přímo s Vávrovým spodobněním vyhlazením Lidic je to jak nebe a dudy.. Jsem strašně zklamán...

Saltová (2010)

Celý film jsem nevěděl, zda je to parodie či to tvůrci myslí vážně. Kostrbatá zápletka, která staví na tom, že divák bude sledovat proměny hlavní hrdinky a na děj se zas až tak zaměřovat nebude. Tuctové honičky, pár výbuchů a účast Daniela Olbrychskiho to nezachrání. Jedna hvěždička je za to, že konečně vím kde přišla Anží k těm svým rtům (nepovedená plastika v Rusku) a hláška "Sundej ty klahotky z kamery a vzdej se" :o))