Virový faktor (2012)

TAk střílení, auta, střílení, balast, auta, honička, střílení... Ten film jsem vůbec nepochopil a netušil oč tam vlastně je. Možná, že je to i tím, že přecejen asijské herce moc nerozeznávám. A i tak opravdu zbytečné rodinné vsuvky. TAkže za tři za ty honičky.

Horší než smrt (2007) odpad!

Já viděl asi taky úplně jiný film. Celé je to založené na tom, kdo si další dá "Valium" a co po něm bude dělat. Už mě tam chyběl jen strýček Jonatán ala Vlasta Burian co se honí s ostatníma s košťaty po bytě. Já osobně jsem se nezasmál ani jednou a to mám černý a britský humor rád. A ty fekálie si mohli taky odpustit.

Pustina (2016) (seriál)

Díly 1-4hvězdy, dvojka-2, trojka-2, čtyřka-1, pětka 3. Čili průměr dvě a půl. Ta půlhvězda je za Duška, ktrýmu jsem psychopata opravdu věřil. Kdyby to bylo dvoudílné tak by úplně stačilo. Doporučoval bych to promítat na přeskáčku s Vinaři aby bylo jasné jak je ta naše vlast různorodá :-) Jinak kdyby v Pusinové pustině nehrála Stivínová, Špalková, Holubová atd tak by to asi nebyla ta pravá pustina.

Neutečeš (2014)

Tak já jsem to jako asi nepochopil. Ok týnejdžrovský film kde se hrůza (jak jinak) předává sexem. Pak koukatelná blondýna, která kdyby se postavila někde na rohu tak za pět minut nemá co řešit. Pak partička nohsledů, kteří se ji snaží zachránit. Buď jsem mimo nebo absolutně netuším jak přišli na ten bazén. Každopádně ač bylo na co koukat - to myslím ty holky - tak zbytek filmu mi až na kameru a hudbu příjde o ničem. Takže dvě hvězdy.

Soud pana Havleny (1967) (TV film)

Poněkud natahovaná a vyprchaná do Ztracena. Čapek je to v první půlce pak už je to o něčem jiném. Čtyři hvězdy za pana Růžka, utáhl i neutáhnutelné...

Dlouhé dopoledne (1969) (TV film)

Já zírám, že něco takovýho natočili v šedesátýmdevátým...

Zločin lorda Savila (1967) (TV film)

"Stejně s vámi budu nešťastný" " A proč" "Protože muž může být v manželství šťastný jen když ženu nemiluje.." :-))) Nádherné dialogy a i skvěle zahráno. PAna Vosku jsem měl zaškatulkovaného do rolí vážných a proto se mu zpětně omlouvám! Za pět hvězd!

Poslední propadne peklu (1982)

Skvělý film, jeden z mých best off ale jediný co mě tam celkem dost vadilo je, že se autoři nemohli rozhodnout, jestli udělat film pro děti nebo dobrodružné drama. Čím jsem starší, tím víc mi tam Kudláčková vadí. Ale není to její chyba. Myslím, že kdyby byla vác upozaděna nic by se nestalo. Skvělá parta Pasovských, kterým jsem to věřil a též šťára císařských..i když Moravec s parukou..:-) Ne je to dobrý film.

B.T.K. (2008)

První film o sériovém vrahovi kdy je první policajt v záběru až po hodině filmu. Škoda, že se tvůrci víc nedrželi pravdy ale i tak dobrý film.