Ostrov smrti (2009) (seriál)

Prozatímní hodnocení,mám za sebou tři dily ,zatím napínavé,uvidím jestli hvězdička přibude :)

V rytmu stepu (2007)

Nebylo to špatný,dalo se na to koukat.

Spartakus (2010) (seriál)

Dost maso :) První řada super,druhá řada bez Andyho není o ničem,Liam se mu nevyrovná...

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Když už jsem si myslela,že mám upíru dost,tak jsem náhodou chytla na dvojce True blood,a vznikla moje dalši zavislost. I když mě Sookie štve,každou chvilu je zamilovaná do někoho jinýho,místo aby byla s Ericem :) Za dva týdny jsem zvladla všechny čtyři řady a nemužu se dočkat další.

Melancholie (2011)

Čekala jsem něco jinýho,ne film o katastrofě a konci světa.První pulka byla rozhodně zajímavá,druhá pulka už se mi libila mín. Natočeno krásně,proto tři hvězdičky,jinak bych tolik nedala.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Nikdy jsem porady o vareni nesledovala,ale tohle me bavi,odreagovani,obcas sranda,obcas trapne,ale nechapu proc nekdo da Odpad a pak jeste k tomu napise takovy roman?? Inteligent nejspis.. :)

Fontána (2006)

Dodívala jsem se až na po třetí a to s přemáháním....Nechápu tak vysoké hodnocení....

Vinyan (2008) odpad!

Prvotřídní ptákovina.Nuda,nuda,nuda....

Thor (2011)

Paráda,jenom to,že se z arogantniho blbce za pár hodin změnil na fajn chlapa,trochu divny.Jinak taky bych se nebranila pokračování.