Perný den (1964)

Milý počin plný skvělých hitů od této, dnes již, legendární skupiny, kterou mám tak rád a která patří spolu s Queen mezi to nejlepší, co nám hudební svět mohl nabídnout. :)

Bobule (2008)

Ač to nebylo úplně nejhorší, de facto má uživatel monolog v mnoha ohledech naprostou pravdu.

Mamma Mia! (2008)

Tož, konečně mi bylo umožněno tento filmeček vidět. Předcházelo tomu samozřejmě milion5 doporučení z mnoha různých stran, že je to to nejlepší, co za poslední léta zavítalo do našich kin. Byl jsem však zdrženlivější těchto názorů, neboť to nejlepší za poslední léta je přeci Temný rytíř ;), ale velké šance jsem Mamma Mia! dával a fakt, že to vydělalo celosvětově skoro 600 milionů dolarů, mě jenom utvrdil v tom, abych se těšil. Leč po skončení závěrečných titulek mi jaksi unikalo, proč že to vydělalo tolik a proč že o tom všeci tak básní. Je to snad hudbou? Možná ano, hity ABBY jsou přeci extratřída, jež se tu bude hrát snad dalších 50 let, ale stačí to k tomu, abych si z tohoto muzikálu sedl na zadek? A co herci? Špatní či dobří? No, líbili se mi, ač ne všichni mi seděli, ale co dál? Děj mi přišel jak ukradený přes kopírák jiným slaďákům, exteriéry (či interiéry?) byly na můj vkus až moc kýčovité a některé scény vyvolaly dojem, že jsou zde absolutně zbytečné. Nemohu sice Mamma Mia! upřít, že se snažila, avšak mě zdaleka nepobavila takovým způsobem, který jsem očekával, a proto nemohu hodnotit jinak.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Svého času oblíbená televizní soutěž, jež měla jedno velké plus - Vladimír Čech. Svým hlasem, vystupováním, vizáží a otázkami k soutěžícím dělal z této soutěže něco víc, než jen další ,,úspěšný" pořad. Bohužel jeho následovníci už tak skvělí nebyli a souhlasí se mnou drtivá většina uživatelů této databáze.

Únos (1997)

Jedu si tak krajinou, ve svém autě se svou milou, když tu náhle bum bum bum - Otevřete, chci jen rum! Když nedáte, vezmu ženu, vydírat vás budu pak, když mi dáte, je to jedno, budeš mrtvej akorát. Tak co chlape, jak to bude, jak se teda rozhodneš? Seru na tě, beru pušku, než mi to tu rozjebeš... ;)

Drsný časy (2005)

PŘED FILMEM: Drsný časy, to zní drsně, tak se na to čeknu a uvidím. PO FILMU: Hm, tak to ani tak drsné nebylo, nepočítám-li jednu rozříznutou tepnu, pár zastřelených a....a nic, absolutně nic, krom vyšinutého Christiana Balea a několika vyhrocených okamžiků, za což bych měl udělit víc než 3*. Byla to taková pěkně vyumělkovaná věc, jež rejžovi prošla...skoro.

VyVolení (2005) (pořad)

Vyvolení, téměř stejně vyhulení jak Big Brother, aneb souboj dvou komerčních stanic o to, kdo do pasti chytí více volů.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Absolutní odpad televizní zábavy. Do teď nedovedu pochopit ten boom, který se okolo této sračky objevil.

Hrbáč (1959)

Hrubost, bomba, klasa, dokonalost a dalších sto možností, jak tento dobrodružný skvost nazvat.