Kletba bratří Grimmů (2005)

Film mohl byt urcite lepsi,skvela herecka dvojka.Potesi pritomnost hercu ceskeho puvodu

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Kratky filmecek s davkou humoru i nasili.Pobavil jsem se

Bio Ráj (1988)

Zaslouzeni Oscar pro Tornatoreho,Morricone mel take dostat Oscara!

Legenda o "1900" (1998)

Filmu bych dal ctyri hvezdy,ale za Morriconovo hudbu musim dat pet.Je az neuveritelne,jak hudba dokaze zmenit celkovy dojem z filmu.Morricone to umi

Psycho (1960)

Nadcasove dilo.Tento film musi patrit do TOP 20 nejlepsich,ale kvuli takovym blbcum jako je T2 a spol. to tak neni.

Lost Highway (1997)

Jeden z nejlepsich filmu od Lynche.Muzeme se vsichni dohadovat,jak to Lynch myslel.Ja to beru jako film muze,ktery zije nudny zivot plny depresi,kterym nepomaha ani to,ze neuspokoji svoji krasnou zenu(ktera mimochodem zije take nudny zivot).Pote co ji zabije,se v cele a ve sve predstave zmeni v mladeho cloveka,ktery je atraktivni a ma pestry zivot.Kdyby se konec filmu vratil do cely,tak je to jasne,ale podle me to Lynch neudelal,aby nas zmatl.Postava Mystery Man je uzasna,az mraziva,beru ji jako posla depresi a zmen.Z hereckych vykonu tu vali nejvic Patricia Arguette.P.S. Lynch v nekterych svych filmech zabira kameru na dalnici,jako kdyby nam chtel nahodit,ze se film bude odehravat ve dvou odlisnych linii,jak pribehovych,fyzickych,tak i psychologickych

Modrý samet (1986)

Lepsi nez Zbesilost,horsi jak Highway.Tento film ma obrovsky potencial,ale jako kdyby byl nevyuzit.Myslim si,ze Lynch natocil lepsi filmy

Zběsilost v srdci (1990)

Tak tento film me velice zklamal.Jedine co nemuzu Lynchovy uprit,je jaky ma skvely vyber hercu.Jenom z ucti k legende jmenem Lynch a slizkeho Dafoea davam dve hvezdy.Ale popravde jsem se prekonaval,abych to dokoukal.Hledat naky smysl?Zbytecne

Příběh Alvina Straighta (1999)

Velice krasny dojemny pribeh,nechtel jsem verit,ze je to od Lynche.Farnsworth by si zaslouzil Oscara.Nejdojemnejsi scena neni ta zaverecna,ale ta u baru,kdyz se bavi dva lide co byli ve valce.Nadhera.