Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 5 bodů
everme
Evi Sasínek
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Animovaný
Akční
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hra o trůny
(2011)
Teorie velkého třesku
(2007)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Červený trpaslík
(1988)
Sherlock
(2010)
Ajťáci
(2006)
Zoufalé manželky
(2004)
Dr. House
(2004)
Přátelé
(1994)
Glee
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(9)
Pilec
kovi55
iNiky
skalda18
Antabelus
Nik ky
Liu77
sechmet5
Nakole
Časové pásmo bylo změněno