Padlí andělé (2003)

Film bol v pohode, len ten koniec ma sklamal. Také neukončené mi to prišlo.

Dear Mr. Gacy (2010)

Pozerala som to s otvorenou hubou a zatajeným dychom. Ale z dôvodu, že či to fakt myslia vážne?!?! Som toho istého názoru ako @swamp. Jednu hviezdičku som tomu dala za to, že som to fakt túžila dopozerať do konca, aby som vedela ako túto absurditu môžu uzavrieť. Jediné ospravedlnenie vidím v tom, že to bolo podľa skutočnej udalosti, tam sa toho moc navymýšľať nedá. Lebo inak by som to odhadla na treťotriedne sci-fi.

Santa má bráchu (2007)

Keby som si na tejto stránke prečítala obsah filmu, tak by som si ho nikdy sama od seba nepozrela. Ale keďže v telke neišlo nič lepšie, tak som to videla a bola som milo prekvapená. Nie je to taký ten typický trápny komerčný americký vianočný film o santovi, kde sa márne snažia byť vtipní. Na tomto kúsku som sa celkom dobre pobavila.

Prckové (2009) odpad!

Velebnosti, du blejt!

Beze stopy (2002) (seriál)

Videla som všetky diely, každý jeden sa mi páčil. Na tomto seriáli ma zaujalo to, že tam nie je až tak moc sci-fi, ako v ostatných Bruckheimerových kriminálkach (okrem Cold Case, tomu tiež nie je čo vytknúť) a že nie vždy to skončí happy-endom. Nie že by som bola taká bezcitná, ale pridávalo to na realite. Herecké obsadenie taktiež super. Škoda, že sa toho nenatočilo viac.

Divoký anděl (1998) (seriál) odpad!

Tak toto bol iný odpad! Nechápem, ako to mohli spolužiačky žrať.

Královská dvojčata (2010) (seriál) odpad!

Úbohé, trápne, trápne, trápne! Hlavne Mitchel Musso. Ale tak on hrá (dúfam, že iba hrá) vždy len samých ret.ar.ďákov, tak niet sa čomu diviť.

Na parket! (2010) (seriál) odpad!

Samotný vrchol disneychannelových sr.ač.iek. Na tento seriál sme doma uvalili embargo.

LazyTown (2004) (seriál)

DJ Obelix to celkom pekne vystihol. Mám rovnaký názor.

Kancl (2005) (seriál)

Unnamed to teda presne vystihol! Tiež ma ten seriál zo začiatku nebavil a sledovala som ho iba zo zvedavosti, ako sa to vyvinie medzi Pam a Jimom a celkom ma to začalo baviť. Ako neváľam sa pri tom od smiechu, ale ani sa nenudím. Originálnu verziu som nevidela a túto verziu by som prirovnala k olivám. Aj tých treba zjesť najskôr viacej, aby konečne začali chutiť.