The Gray Man (2022)

Mě to teda BA. Akce a super natočený

Tísňové volání (2018)

až na nelogičnost s ruční brzdou.. i když i to se dá nějak představit. Byl to masakr. Klobouček. A ten konec? TOP

Blok 99 (2017)

všechno jsme zkousnul... nesmrtelnej ničitel OK, beru ale jak se schoval za dveřmi které se zavíraly směrem od něj k cele, kuli kterým tam strážci nešli, jelikož uvnitř cely byli rukojmí, to už bylo moc... kdyby ty dveře zavřel, tak by byl odkrytej a mohli by ho v klidu dostat (kdy viděl, pochopí).. to režiséra nenapadlo a vše co šlo tolerovat zabil pro mě tímto nesmyslem...

Hra o trůny - Spravedlnost pro královnu (2017) (epizoda)

Zatím bohužel hodně slabá série a tento díl je zatím rozhodně nejslabší. Nekonečné tlachání o ničem, opravdu velmi nelogické přesuny armád v časoprostoru. Euron je všude a přiblíží se na metr se svou obrovskou flotilou aniž by si ho někdo vši mnul. Dobití Casterlyovi skály díky tajnému vchodu o kterém nikdo nevěděl kromě Tyriona v minutovém prostřihu. Dobytí Vysokých Zahrad bez jediného dobývacího stroje během hodiny v 10 vteřinovém záběru. Zatím skoro všechno špatně

Hra o trůny - Válečná kořist (2017) (epizoda)

Krom bitvy tam nic nebylo. Nechápu nadšením z tréninku Aryi a Bryenne. V jeskyni to bylo hrozně trapný. No a bitva dobrá to ano (když nebudu opět komentovat zázračný teleport armády), ale jak psal Raiser1, hrozně americký... 2x na poslední chvíli záchrana Jameiho, "hrdinský" nájezd s kopím proti Daenerys a drakovi, neohorožená střelba proti drakovi a hlavně žádná smrt někoho důležitého jak bylo zvykem.

Hra o trůny - Za Zdí (2017) (epizoda)

nejlepší byly ty kecy když pochodovali někam kde asi budou nemrtví... docela jsme se zasmál... a dál? narazili na mrtví kteří chodí asi tam a sem jen tak... pak je zachránilo nezmrzlé jezero i když tam panují Xlet mínusové teploty... mezitím jeden z nich během jedné noci doběhne ke zdi a během asi tak 2 hodiny dračí královna zachraňuje přeživší... jeden drak mínus v jezeře a tak seženu opravdu velké a dlouhé řetězy a vytáhnu ho... Kde vzali ty řetězy? a to už se nemrtví nebojí vody? Jak je dokázali ty řetězy upevnit okolo draka? při jejich počtu by to asi šlo no... jo a Aryia? Ten fakan mě začímá pěkně srát.. nejradši bych jí dal pěstí mezi voči.. machýrek jeden malej zakomplexovanej... tahle série je hodně špatná a některé scény vyloženě debilní...

Vetřelec: Covenant (2017)

Tak jsme to dnes viděl a musím říct, že to je hrozná sračka. Nikdy bych neřekl, že se mi u filmu vybaví písnička od Verony, Nejsi sám a úryvek textu všichni ruce nahoru. Tak špatný to bylo.

Osm hrozných (2015)

Ne todle fakt ne. Ti kteří na tomto filmu hledají dokonalosti si jen nechtějí přiznat že to je bohužel špatný film. A to mám Tarantina rád.