Mrtvý sníh (2009)

Je to sice opravdu blbůstka, ale ve finále docela sranda, určitě stojí za shlédnutí, pokud vám tenhle žánr něco říká..

Psanci z Apalačských hor (2014) (pořad) odpad!

Banda redneků se honí po lese a střílej na sebe kvůli penězům za vykopanej ženšen. Půlka z nich podle projevu nepobrala ani za kuličku ženšenu rozumu a druhá půlka jsou zjevně zoufalí lidi hledající lék na svý hypotéky. Hodina strávená venku zíráním na lidi kteří zírají na lidi kteří chytají ryby přinese víc zábavy..

Přepadení v poušti (2007)

Henriksena mam rad, ale tohle byla fakt picovina, vhodna snad jen ke shlednuti v zoufalstvi, ci jako podklad k lepsi cinnosti - vareni, hrani pocitacovych her, pleteni/hackovani..

Rovnou do pekel (2004)

Kdybych to měl komentovat, tak vyrobím spojler, a to nechci. Tak snad na to ani nekoukejte, teda pokud se nechcete zasmát, jak je to trapné. A ten tank měl být asi Tiger, to mě pobavilo nejvíce. Sám si vyrobím lepší..:))

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Tragedie, mission impossible, ale ještě stupidnější. Takovéhle filmy nemají divákovi absolutně co nabídnout..Jo, vlastně děckám školou povinným, zřejmě na prvním stupni, to přijde i napínavé..:) mě rozhodně ne. Děkuji nechci

Kurýr 2 (2005)

Ne, opravdu nemohu tenhle druh filmů brát s nadhledem. Kdybych chtěl vidět supermana, podivám se na supermana. Ale já to vidět nechci.. Větší píškovinu aby člověk pohledal..

Útěk z MS-1 (2012)

Nemam rád akční filmy plné klišé. Nemám rád happy endy akčních filmů. Třetí hvězdička jen a pouze za Josepha Gilguna..

Zakázaná zóna (2010)

Tak trochu jiný sci-fi film, který rozhodně stojí za to vidět. Už kvůli jeho odlišnosti. Pokud si člověk uvědomí jeho rozpočet, nemůže čekat další matrixy. Žádné vizuální orgie se nekonají, leč kupodivu to funguje, u mě velice dobře. Me gusta!

Světová válka Z (2013)

Mezi zombárnami vcelku povedená veselice, od které jsem nic nového nečekal, ale přesto mě pohltila natolik, až mi chladla voda ve vaně. Změny tempa snímku nejsou zase až tak otravující, jak tu někteří píší, zato zvyšující se rychlost zombíků velmi otravující je. S čím na nás další nákaza přijde příště? Nebudou konečně zombie jen tupé stroje, ale budou konečně moci používat tak jednoduché předměty, jako třeba dveře? Nechme se překvapit. Třeba natočí dvojku, protože tenhle film měl všechno, jen ne konec.