K zemi hleď! (2021)

Nejsem zelenej mozek, ale je jasné, že je potřeba chovat se trochu víc zodpovědně. Sám to činím a sere mě, že jiní ne. Trochu se mi rozsvítilo v tom, že lidé jsou opravdu, ale opravdu hloupí. Rád bych řekl "dobře jim tak", ale bohužel to za ně odnese i má nevinná holčička. Takže, lidi, jděte doprdele!

Shiny_Flakes: Náctiletý drogový baron (2021)

Jako dokument pecka, ale "pán podnikatel" je fakt samolibej idiot. Teda, on bude možná nemocný chudáček, ale rozhodně bych ho za kamaráda nechtěl. Resp, pokud by mi dával drogy za nákupku a nezapisoval by si mě do seznamu, pak bych ho jako známého asi skousl :D

Chraň i malá zvířátka (1998)

Bylo to pěkné, ale nic světoborného. Bale perfektní, kvůli němu jsem to chtěl vidět.

438 dní (2019)

Moje recenze nikdo nečte, protože se s 0 usmrkanýma bodama pohybuju někde na konci všech recenzí, kam nikdo, jako při vyhledávání na gůglu, nikdy nedojde. Ale kdyby náhodou nějaký sebemrskač dočetl ty tuny keců až sem, tak se také dovolím vyjádřit. Filmařsky jde o tak nějak obyčejný film. Prší z něj propaganda jako ze zmáčklého přezrálého pomeranče. Ovšem, inteligentnější divák, nebo ten, který si přečte můj komentář, se zaměří i na propagandu páchanou ve filmu místními. A pokud má trochu fištróna, dokáže si představit, jak jednoduché je v dnešní době moderních technologií a sociálních sítí vytvořit informaci, která se NEZAKLÁDÁ na pravdě, s použitím PRAVDIVÝCH informací. Složité že? Pro jednoduché ano, pro chytřejší ne. Ti vědí. A o tom tento film je. Příběh dvou maníků, kteří VĚŘÍ v pravdu. Takových dnes moc není. Buď se zavírají oči, nebo raději rovnou zrak odvrací. A to je špatně. Fandím borcům s koulema. Proto 5 hvězd..

Prach a broky (2015) (amatérský film)

Víte co se mi na tom vlastně líbilo? Ten amatérismus. On totiž život není jako ve filmu. Kdy jste naposledy slyšeli svého kamaráda dokonale vyslovovat? Já ani nevím, snad nikdy? Filmy hodnotíme pouze podle jiných filmů, což v tomto případě není možné. V reálném světě lidé nemají dokonalou výslovnost, hlasy nejsou vytažené na synťáku, dokonce ani běžní lidé nemají dokonalé pohyby. Já jsem třeba sice mrštný, ale ladnost filmových hrdinů postrádám. Takový je život. Tak to chodí. Takové jsou Prach a broky. Me gusta! PS: mam dredy tak si klidně zahraju Jánošíkovo panoše..

Maniak (2018) (seriál)

první a druhý díl pecka, zbytek byl takový... zajímavý, to určitě, ale tak nějak mě nutkání koukat na další díl opouštělo..

New Kids Turbo (2010) odpad!

Sorryjako, tady mi fakt asi něco uniká. Na film jsem se těšil podle místních recenzí a je vidět, že někdo má rád holky a někdo zase vdolky. A někdo by prostě neměl hodnotit filmy, protože nemá vkus. Takže podobnou zhovadilost už nikdy více. Škoda peněz za natáčení a času při sledování.

Precious (2009)

Za mě dobré. Žena si mě zase začala vážit, i té pastoušky, ve které bydlíme. Že prý se máme dobře. Jinak příběh, to je takový obyčejný posraný život.. Doporučuji shlédnout jen tak z principu. Chtěl jsem jít spát, než to skončilo, ale nějak to nešlo.

Život (2017)

OBSAHUJE SPOJLER: Slovy klasika: "Sorry jako".. Mám rád Jakea i scifi, ale tohle mě fakt, dalobyseříci, unudilo xmrti. Nebaví mě berličky, když něco dojde, co je zrovna potřeba k likvidaci emzáka, nebo se to rozbije, a když už není co by došlo, nebo se rozbilo, tak se někdo zachová jako idiot. A nikoho nenapadne tu zrůdičku, když už pomineme skutečnost, že skupina buněk se vyvíjí v relativně složité monstrum běhěm dní, praštit tabletem nebo pokuchat skalpelem. Jasně, každá buňka funguje sama a dohromady tvoří něco. Každá je zároveň sval, mozek i oko.. Emzák zázračně rozumí naší technologii, dokáže cíleně vyřadit nějaké zařízení, které je zrovna potřeba pro dramatizaci děje (proč né třeba toaletu? To by byl nářez..). A ve chvíli, kdy zbudu ve vesmíru sám s pěknou ženskou, tak rozhodně nebudu číst z dětské knížky. Prostě jí povalim a že prej to ve stavu beztíže nejde.. A proto já říkám néééééé, nééééééééééé. Dokázal jsem vcelku pohotově odříkat situace než se staly, a už když utíkali v modulech mi bylo jasné, že A není úplně A, ale spíš B.. Prostě, tohle se nepovedlo, byť je to moc pěkně natočené. To se musí nechat. Snaha o dramatický konec je směšná. Tenhle film jsem smazal raději hned, aby ho někdo omylem neshlédl a já se nemusel stydět..howgh. A na Verbalovi mám rád, že každá sračka se mu líbí, kdežto kvalitní film mnohdy nepozná. No nevadí, každý jsme nějaký. Já rád holky, on zas vdolky..