• Reality-TV

Počátek (2010)

Tenhle film je jedním slovem ÚŽASNÝ, ale tohle slovo ho dobře nevystihne. Žádné slovo ho nevystihne dobře. Efekty, hudba, herci, děj - úžasné. Sen ve snu. Tenhle film má přímo dech beroucí děj (podle mě). Někteří mi říkali, že se na film museli kouknout několikrát než děj pochopili, ale nevidím důvod proč. Maximálně měli špatné titulky, které nebyli do přeložené. Samozřejmě, u děje musíte přemýšlet, je to trochu na mozek, ale to neznamená, že tenhle film je jen pro chytré lidi. Naopak, jak už jsem říkala, tenhle film je skoro pro každého. Když jsem tenhle film viděla poprvé věděla jsem, že na tenhle zážitek jen tak nezapomenu. A stalo se. Nezapomněla jsem. Koukám na něj klidně i 2x týdne, ale pak mám pauzu. Tuhle nádheru si nechci nechat zkazit. Sen ve snu - komu se tohle někdy stalo? Podle mě asi nikomu. Možná si jen člověk uvědomil, že je ve snu a nemohl se probudit (to se stalo mě) a vážně to bylo zajímavé, ale být TAM s nimi v jejich snu? Páni! Chtěla bych! Tenhle velkolepý film je prostě skvostný ať si říká, kdo chce, co chce ;)

Voda pro slony (2011)

A je tu další film s krásným, veselým koncem. Ovšem musím přiznat tohle se neodehrává v moderním světě s vytuněnými auty a velikými mrakodrapy, a taky na stření škole. Krásný příběh to ano, ale je to kýčovité. Proč to prostě jednou nemlže skončit tragédii? Och ovšem, hraje tam Pattinson - ten zemřel ve většině filmů, kde hrál, tak proč bychom ho zabíjeli, že? I když jsem začla tak negativním komentářem, musím přiznat, že mi celkově ten cirkus + majitel vyrazil dech. Bylo to neskutečné jak tuto roli Christoph zahrál! Tyran, který miloval dívku. To bylo krásné.. 4*..mít to lepší konec tak 5*.. ;)

Na vlásku (2010)

Tahle animovaná komedie mě dostala, tohle jsem dlouho neviděla. Vtípky neoriginální, ale v jejich podání prostě vtipné - tohle mi nikdo nevymluví. A i český dabing byl dobrý a to je co říct! Vážně dobrý animák, doporučila bych vážně všem..! ;)

Prolhané krásky (2010) (seriál)

"Tajemno". Tohle slovo krásně vystihuje tenhle seriál. Ovšem pro mě už moc nezáživné, když už vím kdo je A, ale to je má chyba, že jsem po tom pátrala. Některé holky mi jsou sympatické, ale jiné ne. Hannah a Aria.. to je super dvojka, mám je z té čtyřky nejraději, ale ostatní taky celkem ujdou. No, ale je to pouze můj názor ;)

Život Ryana (2007) (pořad)

Příběhy tohoto mladého skateboardisty jsou posle mě celkem i zajímavé. Dabing otřesný to ano, ale obsah celkem dobrý.

Moje chůva upírka (2010) (TV film)

Dobrá parodie na Stmívání. Tenhle film je založen na blbosti, ale zasmějete se a to je důležité ne? ;)

Moje chůva upírka (2011) (seriál)

No tak tohle je taková parodie na všechno. První díl a hned ze začátku skvělý vtípek o Harrym Potterovi, ale tím to nekončilo. Spousta a spousta dalších. Připadá mi to jako by to chtělo zesměšnit celou řadu nadpřirozených bytostí a pokud to tak má být, tak se jim to daří. 3* úplně postačí za vše ;)

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Když jsem četla čtvrtý díl této ságy byla jsem radostí bez sebe, ale když jsem se koukla na film tak mě to celkem zklamalo. Sice se to snažilo být podle knihy, ale prostě to tak nebylo. Jo herci bylo celkem dobří a děj se mi líbil jen kvůli té knize co jsem četla, ale jinak? No.. nic moc. Nezlobte se na mě, ale kniha je prostě lepší!