• Fantasy

Captain Marvel (2019)

Captain Marvel je solidní jednohubka, která vás jednou určitě neurazí, ale znova ji vidět nepotřebujete. Má to fajn muziku, hezky se na to kouká (jak po stránce designu lokací, tak i CGI omlazení Sam. L. Jacksona se povedlo) a ta Furyho kočka je boží. Bohužel to má slabší duhou část děje a celé zakončení je takové odfláklé. Jako když něco děláte v rachotě, ale v půlce vás to přestane bavit, tak to doděláte jen tak ve stylu, aby vás nikdo nemohl zjebat, ale víte, že to mohlo být lepší. Ale hlavní je, že to funguje. A tohle funguje. 75%

Cesta (2009)

Nádherně smutný film. Viggo Mortensen září. Škoda jen, že v tom není tolik vyvolaných emocí, jak bych očekával. Pak by to bylo čistých 5.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

The Circle může sloužit jako učebnicový příklad toho, kam se můžeme dostat v rámci několika příštích let. Vyzní to ode mě asi dost kriticky, ale dnešní generace (včetně mě) se od sociálních sítí nemůže odtrhnout a k podobnému závěru, ve kterém bude vše monitorováno by mohlo s klidem dojít. Jestli to je správně, nebo ne si musí každý posoudit sám. Film jako takový je solidní, ale končí v momentě, kdy se mohl teprve pořádně rozjet. Emma Watson je ale stále cool. 55%.

Columbo (1971) (seriál)

Takhle má vypadat detektivní seriál!!

Comeback (2008) (seriál)

Dejdarův vele Comeback! Bohužel, co mu zavřeli jezevce, tak kvalita někdy pokulhává, ale i tak fajn

Česko hledá prezidenta (2018) (pořad) odpad!

Veškeré obecenstvo postřílet za rušení pokusu o diskuzi a debatu opakovat s více kompetentním moderátorem. Díky. Snad na té ČT to o něčem bude.