DJ Laky

Lukáš Kotnour

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 24.8.2011  23:43

Tento film byl podle mě mírně nadprůměrnej a hodně jsem se u tohoto filmu bavil. Dávám za film 60%.

• 2.10.2011  17:24

Film 300 Bitva u Thermopylu byl hodně strhující a bitvy byli luxusní. Podle mě co si může přát každý fanoušek akčních fantasy. Celkově herecké výkony byli na výbornou a nejvíc se mi líbila ta druhá bitva s těma maskovanýma bojovníkama. Prostě všechno v tomdle filmu do sebe zapadá a neni zde žádná klíše. Podle mě jak má přesně vypadat výborný film. Dávám za film 100%.

• 11.9.2011  01:39
    Anténa (2007)

Podle mě na to že byl festivalovej film tak podle mě slušnej film. Akorát na konci mi připadalo, že to natahovali. Kdyby to bylo o něco lepší dal bych 80%. Takle dávám za film 70%.

• 29.5.2012  23:41
    Avengers (2012)

Film Avengers je bezpochyby nejlepší komiksový film, který jsem viděl ve 3D za poslední rok. Nemohu jinak než dát 100%.

• 4.7.2011  00:34
    B.T.K. (2008)

Film B.T.K se mi docela líbil. A ten co hrál hlavní roli ten to podle mě hrál hodně dobře. Pár nedostátku u toho filmu bylo. A celkově hodnotim film 70%.

• 4.8.2011  22:28

Film Captain America, pro mě byl dobrej jako X-men první třída, akce bylo fakt hodně. Film jsem viděl v kině v Angličtině s titulkama, protože dabing s ukázek mě moc nenadchnul, musim souhlasit s jednim uživatelem, že dabing je fakt hrůza. Hodně byla dobrá ta scéna s tou motorkou to nemělo chybu. A celkově herecké výkony na výbornou. Na tomto filmu jsem žádné zápory nenašel. Doporučuju jít na film spíš v angličtině s titulkama. Dávám 100%.

• 15.10.2011  15:03
    Colombiana (2011)

Film Colombiana nebyl tak špatnej. Sice ze začátku jsem chtěl dát 60%, ale druhá půlka filmu mě mile překvapila. Akce tam bylo až aš. Nejvíc mě dostala ta vražda stěma žralokama. Podle mě nejlepší scéna v tom filmu. Akorát ten konec si autoři mohli odpustit. Dávám za film 70%.

• 15.10.2011  15:00
    Deník vraha (1995)

Deník Vracha je podle mě slušnej film. Ani nemám tomuto filmu co vytknout. A ani žádný zápory jsem na tomto filmu nenašel. Podle mě slušné životopisné drama. Hlavní herec předváděl obdivuhodný herecký výkon. A podle mě se na tu roli hodil. Dávám za film 80%.

• 28.7.2012  13:51
    Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Serial Touch neni tak špatnej. Celkově se mi tento serial hodně líbí. Kiefer Sutherland to hraje na výbornou a vztah otce se synem je taky dobře zahraný. Posledních šest dílu z první řády bylo hodně napínavejch. Dávám zatim za první řadu 90%.

• 2.10.2011  17:20
    Drive (2011)

Film Drive se mi hodně líbíl. Napětí bylo zde hodně a hlavně žádnej předvidatelnej děj. A honičky byli vynikající. A celkově se mi příběh líbil a hlavní herec, který hrál v tomtu filmu hrál na výbornou a ostatní herecké výkony taky na výbornou. Podle mě celkově film působí velmi pozitivně. Dávám celkově za film 100% míň si to podle mě nezaslouší.

• 24.8.2011  23:56
    Flashpoint (TV seriál) (2008)

Zatim podle mě hodně vydařenej seriál. Dávám zatim za první dvě série 80%.

• 22.8.2011  02:25

Film Green Lantern nebyl tak špatnej. Sice byl slabší než Captain Americka, ale myslim, že si to těch 80% zaslouží.

• 2.9.2012  21:58
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Zatim dávám za pilotní film 60%. Podle mě dobré herecké výkony. Né uplně super, ale odpad si to nezaslouží. Pořád je to lepší než Ordinace v růžové zahradě a další hrozný telenovely jako např Helena.

• 4.7.2011  11:50
    Hanna (2011)

Film Hanna se mi hodně líbil. Hlavní herečka je podle mě simpatická a ta role se naní hodila. A hudba od Chemical Brothers byla fantastická. A akční scéný jako např. v tý garáži neměli chybu. Podle nejlepší akční film, který jsem viděl za rok 2011. Dávám 80%

• 25.9.2011  16:09
    Hindenburg (1975)

Film Příběh vzducholodi Hindenburg se mi hodně líbil. Mělto to perfektní příběh a herecké výkony taky velmi dobrý. Na tu dobu podle mě slušnej film. Ten konec jsem nečekal. Dávám za film 90%.

• 27.10.2011  11:44

Hlas smrti 2 byl o něco horší než jednička. Ale film je podle mě nadprůměrnej. Nápad ve dvojce neni tak špatnej, ale začínaj jim potom dochazet nápady, poslední půlhodiny mě film trochu nudil. Ale herecké výkony byli přesvědčivý. Dávám za film 60%.

• 12.1.2012  01:24
    Hostel III (2011)

Třetí hostel neni tak špatnej. Dokonce mě bavil víc než slabší dvojka. A vraždy na video film vypadaly hodně dobře. Akorat ten konec mi připadal trochu nelogickej. Srážim hodnoceni na 70%.

• 26.7.2011  01:07
    Kazatel (2011)

Mě se film Kazatel hodně líbil. Viděl jsem v klasickém formátu. Akční scény se mi hodně líbil a Paul Bettany je podle mě hodně dobrej herec a hrála zde i moje líbil herečka ze seriálu Nikita, která podle mě hrála jako vždy na výbornou. A tedle film je podle mě áčkovej film a v žádném případě to neni béčkovej film a nechápu ty odpady tady, tedle film si to podle mě nezaslouží. Budu se těšit na další film od tohoto režiséra. Dávám za film 80%.

• 23.7.2011  22:35
    Kopí osudu (TV film) (2010)

Mě tedle film nepřipadal tak hroznej. Podle mě lehkej nadprůměr. Nato, že to byl německej film tak podlouhý době německý televizní film, kterej se podle mě poved dávám 60%.

• 15.10.2011  14:57

Čekal jsem podle hodnocení na cdfd, že ten film bude nic moc. Ale film Kovbojové a vetřelci mě mile překvapil. Hned první scéna byla fakt dobrá. U tohoto filmu jsem se vůbec nenudil a parkrát i zasmál. Daniel Craig a Harrison Ford se podle mě do těch rolých hodí. Celkově podle mě hodně podařanej film. Dávám za film 80%.

• 21.9.2011  11:55

Film jsem viděl včera a moc mě ten film nenadchnul. Mělo to jednoduchý příběh. A na druhou stranu herecké výkony byli slušný. Podle mě vobyčejné drama nic víc nic míň. Dávám za film 60%.

• 12.9.2011  01:16
    Krokodýl (1979)

První polovina byla slabší a druha lepší, ale ve druhý polovině filmu tam bylo hodně přehnanejch věci ale tedle film tak hroznej, viděl jsem i horší filmy. Dávám celkově za film 40%.

• 19.1.2012  17:57
    Labyrint (2012)

Mě se film Labyrint hodně líbil. Akorát tam byla jedna nelogická věc, ják by ta ženská odtahla mrtvolu až dolu a nikdo si toho nevšim. A hudba byla hodně povedená. Nechapu hodnocení na csfd. Tedle film si nezaslouží tak nízké hodnocení. Dávám za film 70%.

• 21.6.2011  01:05
    Lidice (2011)

Tento film byl hodně zajímavý. Nejlépe hral ve filmu Karel Roden a Karel Zíma. A plus bych dal filmu tu autentičnost a mínus za to že tam lidice nebyli víc zobrazeny. Dávám 80%

• 5.7.2011  23:43

Film Mechanik zabiják nebyl tak špatnej. Akce tam bylo dost. Akorát jsem našel jeden zápor ta jedna scéna s tou pistolí jak má střílet na tom gauči, prej že neni levák to mě dostalo. Děj byl jednoduchý, ale některý bitky byli dobrý. Podle mě o něco slabší film než Hanna. Tomudle filmu bych dal 70%, ale přídávám 10% za ten konec. Dávám 80%.

• 2.10.2011  17:12
    Megakrajta versus Gatoroid (TV film) (2011)

Včera jsem koukal na další výtvor od Asylum Obří krajta vs Aligátor. Viděno na DVD, ale zezačátku mě naštvala řitka video, prý anglicky s titulkama, tak jsem dal anglicky s českými titulkama a co se stalo vidavatele ze řitky video tam zapomněly dát české titulky, to jsem si řek jestli to myslý vážně a fakt tam titulky nebyly. První půlka vypadala líp než dva předchozí filmy, ale druhá půlka už byla horší. Ale u filmu jsem se nasmal hodně. Nejlepší byla ta rvačka: policajtky s orchanářkou hadů u toho se jsem se popadal za břicho. A libil jsme mi ty krvavější scený, vypadalo to líp. Podle mě o deset procent lepší film než předchozí. A celkově dávám za film 60%

• 14.9.2011  00:05
    Megapiraňa (TV film) (2010)

Tento film od Asylum byl horší než Mega Žralok vs Obří chobotnice a efekty mi nepřipadaly tak hrozný. Nejvíc mě rozesmálo jak skočila piraně na ten barák a jak sežrala letadlovou loď, atd. Chvilkama komedie. Dávám za film 40%.

• 10.1.2012  22:09

Podle mě nejlepší akční film za rok 2011 a občas jsem se i zasmal. Tomudle filmu nemám co vytknout dávám 90%.

• 27.1.2012  01:14
    Moneyball (2011)

Tento sportovní film se mi hodně líbil. Napinávý od začátku do konce. Brad Pitt hrál jako vždy dobře a Jonah hill na roli analytika se hodil. Nemám tomuto filmu co vytknout dávám 90%.

• 5.7.2011  23:47
    NCIS: Los Angeles (TV seriál) (2009)

O něco slabší než klasická Námořní Vyšetřovací služba. Dávám 80%.

<< předchozí 1 2 3 4