DJ Laky

DJ Laky

Lukáš Kotnour

okres Praha

• 2.10.2011  17:38
    Vražda v mém domě (TV film) (2006)

Televizní film Vražda v mém domě se mi docela líbil na televizní film a příběh podle mě nebyl originálni, protože jsem viděl v nějakých jiných filmech. A celkové herecké vykony byli dobrý a ten psychopat byl hustej, jak viděl pořád svojí bývalou ženo a jak mluvil sam se sebou. Ale na to, že to byl televizní film tak podlě mě je to nadprůměr. Dávám za film 60%.

• 2.10.2011  17:33

Parfém príběh vraha na mě působil velmi kladně. Všechno je na vybornou co se týče příběhu a děje a postav a zvratů. Hlavní herec hrál podle mě přesvědčivě. A jak se orioteoval podle vůni to mě fascinovalo. A konec filmu te mě dostal, jak omámyl celý dvůr svojí voňavkou to nemělo chybu. Celkově dávám za film 90%.

• 2.10.2011  17:28
    Zmije útočí (TV film) (2008)

Zmije útočí se mi docela líbio, podle mě lehkej nadprůměr. Nechápu zde ty odpady, viděl jsem horší filmy než tedle a odpad si to nezaslouží. Děj nebyl uplně originální, ale co se týče na televizní filmy, tak ty hady byli udělány dobře a ruzné krvavé scény taky. Jako celek na mě tedle televizní film působí nadprůměrně. Dávám za film 60%.

• 2.10.2011  17:24

Film 300 Bitva u Thermopylu byl hodně strhující a bitvy byli luxusní. Podle mě co si může přát každý fanoušek akčních fantasy. Celkově herecké výkony byli na výbornou a nejvíc se mi líbila ta druhá bitva s těma maskovanýma bojovníkama. Prostě všechno v tomdle filmu do sebe zapadá a neni zde žádná klíše. Podle mě jak má přesně vypadat výborný film. Dávám za film 100%.

• 2.10.2011  17:20
    Drive (2011)

Film Drive se mi hodně líbíl. Napětí bylo zde hodně a hlavně žádnej předvidatelnej děj. A honičky byli vynikající. A celkově se mi příběh líbil a hlavní herec, který hrál v tomtu filmu hrál na výbornou a ostatní herecké výkony taky na výbornou. Podle mě celkově film působí velmi pozitivně. Dávám celkově za film 100% míň si to podle mě nezaslouší.

• 2.10.2011  17:12
    Megakrajta versus Gatoroid (TV film) (2011)

Včera jsem koukal na další výtvor od Asylum Obří krajta vs Aligátor. Viděno na DVD, ale zezačátku mě naštvala řitka video, prý anglicky s titulkama, tak jsem dal anglicky s českými titulkama a co se stalo vidavatele ze řitky video tam zapomněly dát české titulky, to jsem si řek jestli to myslý vážně a fakt tam titulky nebyly. První půlka vypadala líp než dva předchozí filmy, ale druhá půlka už byla horší. Ale u filmu jsem se nasmal hodně. Nejlepší byla ta rvačka: policajtky s orchanářkou hadů u toho se jsem se popadal za břicho. A libil jsme mi ty krvavější scený, vypadalo to líp. Podle mě o deset procent lepší film než předchozí. A celkově dávám za film 60%

• 25.9.2011  16:12

Film Strom života byl podle mírně nadprůměrnej a chvilkama nudný. A zobrazení tó se mi líbilo. Podle mě nejlíp hrál Brad Pit. A příběh to nemělo tak špatnej. Některý nápady mi připadali v tomto filmu nevyužity. Dávám za film 60%.

• 25.9.2011  16:09
    Hindenburg (1975)

Film Příběh vzducholodi Hindenburg se mi hodně líbil. Mělto to perfektní příběh a herecké výkony taky velmi dobrý. Na tu dobu podle mě slušnej film. Ten konec jsem nečekal. Dávám za film 90%.

• 23.9.2011  11:31

Film Půlnoc v Paříží se mi hodne líbil. Zápletka taky. Do toho jak zabudoval to fantasy to se mi líbio. Jak vždycky večer jse šel procházet. Podle mě od Woody Alena hodně podařenej kousek. A hrálo zde hodně známých herců jako např Andrien Brody, který je můj oblibenej herec a další známý herci. A několik vtipnej hlášek. A dostal mě ten konec, jak skončí ten vyšetřovatel u dvora to nemělo chybu. Celkově na mě zapůsobil film kladně. Dávám za film 80%.

• 23.9.2011  02:09

Film Ošetřovatel nebyl tak špatnej. V první půlce jsem chtěl dát 60%, ale druhá půlka byla lepší a hodně vtipná. A chování zvířát nemělo chybu. Fakt jsem se u toho filmu hodně nasmál. A herecké výkony byli průměrné. A celkově mě film pobavil. Podle mě dobrej námět na komedii. Dávám za film 70%.

• 22.9.2011  11:34
    Tajemství kruhu (TV seriál) (2011)

Serial The Secret Circle se mi hodně líbí. Dávám po prvnim dílu 80%. Celkový komentář i hodnocení napíšu po celé sérii.

• 21.9.2011  11:58
    Ostrov (1980)

Film Ostrov byl dobrej film. Libil se mi ten příběh a jak byl udělaný ten ostrov. A slušné efekty na tu dobu. Podle mě lehkej nadprůměr. Dávám za film 60%.

• 21.9.2011  11:55

Film jsem viděl včera a moc mě ten film nenadchnul. Mělo to jednoduchý příběh. A na druhou stranu herecké výkony byli slušný. Podle mě vobyčejné drama nic víc nic míň. Dávám za film 60%.

• 21.9.2011  11:48
    Nebezpečná identita (TV seriál) (2011)

Zatim dávám po prvnim dílu 80%. Komentář napíšů až uvidím celý seriál.

• 19.9.2011  22:13
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Podle mě hodně povedenej seriál. Hned po prvnim dílu jsem si tento seriál oblíbil. Za první řadu bych dal 80%. Za druhou řadu 90%. Dávám zatim za seriál do hromady 80%.

• 19.9.2011  22:08
    Zaklínač (2001)

Film Zaklínač se mi hodně líbil. Síce jedna bitka nebyla nic moc, ale ostatní bitky se mi líbily. A příšery se mi taky líbily jak byly udělaný. Dávám za film Zaklínač 80%.

• 19.9.2011  22:06
    Rodinka (TV seriál) (2011)

Seriál Rodinka neni tak špatnej. Podle mě nadprůměrnej serial. Sice první díl byl slabší, ale ty dva další díly mi připadaly vtipný. Odpad si to fakt nezaslouži. Nechápu lidi, který tomu dali odpad. Dávám za serial zatim po třech dílech 60%.

• 14.9.2011  00:05
    Megapiraňa (TV film) (2010)

Tento film od Asylum byl horší než Mega Žralok vs Obří chobotnice a efekty mi nepřipadaly tak hrozný. Nejvíc mě rozesmálo jak skočila piraně na ten barák a jak sežrala letadlovou loď, atd. Chvilkama komedie. Dávám za film 40%.

• 13.9.2011  01:04

Film Souboj Titánu jse mi docela líbil. Sice mírně nadprůměrnej film, ale herecké výkóny přesvědčivé a dávám plus za ty příšery. Ty jse mi hodně líbily. Dávám za film 70%.

• 12.9.2011  01:16
    Krokodýl (1979)

První polovina byla slabší a druha lepší, ale ve druhý polovině filmu tam bylo hodně přehnanejch věci ale tedle film tak hroznej, viděl jsem i horší filmy. Dávám celkově za film 40%.

• 11.9.2011  01:40
    Údolí smrti (TV seriál) (2011)

Měnim svoje hodnocení protože další díly byli o něco lěpší dávám 70%.

• 11.9.2011  01:39
    Anténa (2007)

Podle mě na to že byl festivalovej film tak podle mě slušnej film. Akorát na konci mi připadalo, že to natahovali. Kdyby to bylo o něco lepší dal bych 80%. Takle dávám za film 70%.

• 11.9.2011  01:35
    The Lying Game (TV seriál) (2011)

Podle mě to neni tak špatnej serial a hlavní hrdinka je mi sympatická. Zatim dávám po čtyřech dílech 70%.

• 8.9.2011  10:07
    Wrecked (2010)

Film byl čistej průměr nic víc nic míň, Mohlo tam bejt rochu víc atmosféra. Dávám za film 50%.

• 5.9.2011  01:23
    Zelený drak (2001)

Tento film se mi docela líbil. Podle mě to bylo hodně smutnej příběh a podle mě herecké výkony nadprůměr, ale celkově za film dávám 70%.

• 1.9.2011  23:22
    Váleční ptáci (TV film) (2008)

Mě tedle film nepřipadal tak hroznej. Dávám za film 50%.

• 27.8.2011  02:16

Podle mě od Asylum moc nepovedenej film. Univerzální vojáci co házi kůly to mě fakt dostalo. A tohoto filmu jsem se spíš smál. Nejvíc mě dostal ten doktor jak chlastal a pořád řikal uplný blbosti a ta scéna jak vysí a směje se a potom ho dostane kůl. A konec mě dostal. Jak na konci se probudí Terminátor. Dávám za film 30%.

• 27.8.2011  02:12
    Oko (2002)

Podle mě hodně povedenej Horor u kterého jsem se bál a parkrát leknul. Dávám za film 80%.

• 24.8.2011  23:58

Film Rychle a zběsile se mi hodně líbil. Nemám co bych tomudle filmu vytknul. Dávám za film 80%.

• 24.8.2011  23:56
    Flashpoint (TV seriál) (2008)

Zatim podle mě hodně vydařenej seriál. Dávám zatim za první dvě série 80%.