Opilý koráb (2010)

Tento film mě moc nenadchnul. Podle mě lehkej nadprůměr. Některé věci ve filmu jsem nepochopil. Malkovich hrál dobře. Dávám 60%.

Na doživotí (2007) (seriál)

Podle mě hodně povedenej seriál. Hlavní herec je mi simpatyckej a jak mluví to nemá chybu, protože ty jeho hlášky jsou hodně vtipný. Celkově dávám za seriál 90%.

To, co dýchám (2007)

Film To co dýchám se mi hodně libil a všechny herecké výkony se mi líbily. Hrála zde moje oblíbená herečka Sarah Michelle Gellar, ktere podle mě hrála jako vždy výborně. Celkově dávám za film 90%.

Kazatel (2011)

Mě se film Kazatel hodně líbil. Viděl jsem v klasickém formátu. Akční scény se mi hodně líbil a Paul Bettany je podle mě hodně dobrej herec a hrála zde i moje líbil herečka ze seriálu Nikita, která podle mě hrála jako vždy na výbornou. A tedle film je podle mě áčkovej film a v žádném případě to neni béčkovej film a nechápu ty odpady tady, tedle film si to podle mě nezaslouží. Budu se těšit na další film od tohoto režiséra. Dávám za film 80%.

Kopí osudu (2010) (TV film)

Mě tedle film nepřipadal tak hroznej. Podle mě lehkej nadprůměr. Nato, že to byl německej film tak podlouhý době německý televizní film, kterej se podle mě poved dávám 60%.

X-Men: První třída (2011)

Film X-men: První třída mě mile překvapil. Na tonto filmu jsem nenašel vůbec žádné zápory. Všechno se mi ve filmu líbilo. Dávám 100%

Čas hrdinů (2011)

Film Age of Heroes jse mi líbil. Taky mi to připomněl film Tucet Špinavců. Danny Dyer hrál jako vždy výborně. Bitky tak nebyli špatný, ale mohlo jich tam být víc. A film mohl být trochu delší. A dávám mínus za ten konec, taky mi to připadalo utnutý. Dávám celkově za film a herecké výkony 80%.

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Podle mě nejlepší seriál, který jsem za poslední dobu vyděl. Hlavně nejlepší herec co hraje Gibse a Dinozá. Ty jsou podle mě nejvtipnjší. Dávám 100%.

Mechanik zabiják (2011)

Film Mechanik zabiják nebyl tak špatnej. Akce tam bylo dost. Akorát jsem našel jeden zápor ta jedna scéna s tou pistolí jak má střílet na tom gauči, prej že neni levák to mě dostalo. Děj byl jednoduchý, ale některý bitky byli dobrý. Podle mě o něco slabší film než Hanna. Tomudle filmu bych dal 70%, ale přídávám 10% za ten konec. Dávám 80%.