Vejška (2014)

Júlia je kurva.

Interstellar (2014)

Dobrodružstvo ,ktoré ukazuje aký je ľudský život pominuteľný a prchavý. Vyrovnať sa stým ,že prichádzate o celé dekády života svojich detí a známych len za krátke sekundy keď viete,že tých sekúnd nebude pár ale zrodia sa z nich hodiny je skutočne úloha ,ktorá by vytrhla srdce každému. Toto majstrovské dielo vo mne vyvolalo smútok aký som zažíval pri strate otca a hneď nato som si zase utieral oči od šťastia aké som zažil len raz pri milovanej osobe, o ktorú som tiež prišiel. Možno som bol jeden z mála čo si tie silné pocity zosobňoval so životnými udalosťami ale ak ma k tomu samovoľne doviedla táto snímka tak ju označím ako najlepší film na svete. Unikátne zobrazenie lásky a podstaty života ma fascinovalo spolu s nekonečným univerzom kde je všetko možné. Vo filme nezabudli ani na detaily ako ,že v otvorenom vesmíre sa nešíri zvuk a v spojení s legendárnym soundtrackom som videl najlepší film svojho života.

Ong-bak (2003)

Strih/réžia/herecké výkony fakt len o trochu lepšie ako hrôzostrašná ordinácia v ružovej záhrade.

Mystery Men (1999)

Je to naozaj veľmi slabá paródia. Nesmiešne a zbytočné. Krádež času.

Rio 2 (2014)

Z ťažka hviezda za počúvateľný soundtrack, inak je to natiahnutý nezmysel pre deti dosť malé na to ,že im nedôjde očividná absencia mávania krídlami vo chvíli keď tie modré holuby popierajú základy fyziky.

Dokonalá vražda (1998)

No ja len za 3. Názov je zavádzajúci nič tam nieje dokonalé :(

Nejhledanější muž (2014)

Pomalý dej, natiahnutý zbytočne a zle. Herecké výkony dobré, konieckoncov nehrajú tam žiadne neznáme mená. Záver mi prišiel až priveľmi psychologický. Nieje to moja značka vodky takže len 2 hviezdy za film a tretia je pre Rachel McAdams.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Námet s cestovaním v čase nebol ešte v rozprávke lepšie využitý, výborne pán Peabody! Určite sa nedá ľutovať pozretie tejto jazdy časom :)

Noční jízda (2013)

Toma som nikdy nevidel zahrať takéto dobré sólo. Film neponukne žiadnu akciu,žiadne skvostné zábery a zostrihy, príbeh je jednoduchý a jeho vyprávanie ešte viac ,no nemôžem sa zbaviť otázky "Prečo som od toho nemohol až dokonca odtrhnúť oči?"

Presumpce viny (2003)

Dosť možné jeden z najslabších Denzelových filmov, nedokázal tam vniesť svoju charizmu tak ako v Man in fire. Jednoduchý príbeh s dvoma nečakanými obratmi, ktoré aj tak nestačili na to aby to bol dobrý film.