Creed (2015)

Tohle je opět osobní, kašlu na objektivitu, Rocky je zpět a s sebou vzal vše, díky čemu ho tak máte rádi. Stalloneho (asi) nejlepší herecký výkon, jen škoda nevýrazného soupeře a romantické linky s Thompson. Nostalgicky na mě působil nový Rocky mnohem lépe než nová Epizoda 7.

Volný pád (1993)

Chvílemi geniální, chvílemi nudné. Škoda.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Kašlete na děj, kašlete na detaily, kašlete na to, že tohle tu už bylo, odhoďte svoji "kritičnost", tohle je prostě nářez a krásná a zasloužená rozlučka s Paulem Walkerem! P.S: Kdo nebrečel, je navždy suchar!

Interstellar (2014)

Jasných 5 hvězd a další utvrzení, že Nolan je jedním z nejlepších režiséru nejen této doby. Tolik strhujících a emotivních scén v jednom filmu jsem už dlouho neviděl. A ta hudba!!!

DVTV (2014) (pořad)

20 minut většinou k závažným tématům nestačí, takže se většinou jedná o povrchní popisové vyjádření. Navíc přerod Drtinové v milou a chápající reportérku moc nežeru.

Domek z karet (2013) (seriál)

Ne ne, to to se opravdu moc nepovedlo, alespoň tedy ne dle současného hodnocení. Tento seriál má v podstatě všechny chyby, které právě nechcete mít. Prvně je to strašná nuda a tím pádem nulová motivace se koukat na další díly. Za další je tento seriál velmi statický - ať už konverzačně, situačně nebo dramaticky. Sžití se s hlavní postavou je tedy potom absolutně nemožné. Navíc mi zde chybí jasný konkurent, který by mohl hlavnímu hrdinovi konkurovat. Takto si konkuruje sám sobě. A to křoví, které scénáristé vystavěli kolem hlavní postavy je až komicky předvídatelné a absolutně nedotažené. První sezóna = 60%. 2. sezóna - 80%. 3. sezóna - 70%.

John Wick (2014)

Fajn oddych! Jen škoda, když si představím, že takto mohl vypadat Max Payne :-/

Most (2011) (seriál)

1. série je tak za 75%. K lepšímu hodnocení toho chybí poměrně hodně, například ne tolik ke konci klišovitý scénář a nebo celkové vyznění, které se na konci míjí účinkem. Pořád se ale samozřejmě jedná o nadprůměr. (P.S. Po prvním díle to nevypínejte, ten se opravdu nepovedl stejně tak jako český dabing, chce to původní znění) 2. série - do pozadí se přenesla detektivní linka a bylo to poznat, na závěr celého příběhu mi to přišlo jako docela nesmysl s nelogickými postupy na obou stranách. Navíc s dost předstihem předvídatelným dějem. Na druhou stranu příjemná práce s charaktery postav, kteří dostaly možná až moc místa na úkor hlavnímu ději.

Out into world with cheese (2013)

Nemohl jsem si pomoct, ale celou dobu to na mě působilo jako milá groteska, která ukazuje kulturní šok jedné švýcarky. Nic víc, nic míň.