Shrek: Zvonec a konec (2010)

O trošku lepší, než předchozí díl, ale prvním dvěma dílům se to prostě nemůže vyrovnat. Jediné štěstí, že se příběh odehrával někde jinde a nebyl to jenom další klasický příběh z království za sedmero horami.

Karate Kid (2010)

Pořád dokola nám cpou jeden remake za druhým. Karate Kid je sice kvalitově srovnatelný s filmem Karate Kid z roku 1984, ale pořád to je něco jiného, než když se díváte na film o kterém víte, že není jenom upravená "kopie". Jaden Smith mě docela příjemně překvapil a to je jenom dobře. Po tom co jsem viděl Chana v Chůvě v akci jsem si myslel, že už je odepsaný a vidím, že jsem se dost zmýlil.

Saltová (2010)

Žádný zázrak, pouze další průměrný a docela zbytečný akční film, i když musím přiznat, že ten konec jsem celkem nečekal. No popravdě o Evelyn jsem to věděl ještě, než jsem film zapl, ale Ted mě docela překvapil. Angelinu zrovna moc nemusím a blond už vůbec ne, naštěstí se v pulce filmu obarvila. Liev Schreiber je v pohodě.

Čarodějův učeň (2010)

Nicolas Cage se sem moc nehodí, Baruchel ještě docela ujde, Teresa Palmer je kočka a Molina je takový záporák, jaký má být. Průměrné fantasy, efekty jsou slušné, jen škoda, že to nebylo víc promakané co se týče příběhové stránky filmu. Dokonce nechyběla ani honička v luxusních autech, což bylo podle mě jen ku prospěchu.

Rocker (2008)

Jeden z mích nejoblíbenějších filmů. Rainn Wilson je docela slušný komik, to dokázal i v seriálu Kancl, navíc ostatní herci, jako Christina Applegate, Emma Stone jenom pozdvihávají film výše. Skvělá muzika, která nás provází celým filmem také docela dost ovlivnila mé hodnocení. V jistých věcech dost ulítlá komedie a v jiných zase úplně obyčejná, ale právě to se mi na tom tak líbí.

Utopenec na útěku (1998)

Další skvělá parodie na všechny možné filmy s úžasným komikem Lesliem Nielsenem. Mnoho šílených scén, přesně takm, jak to má u parodie být. Poctivá, nefalšovaná komedie, které se vyrovná jenom málo která nová.

Žhavé výstřely (1991)

Nezapomenutelná role Charlieho Sheena. Tomuhle se říká parodie a né těm moderním "parodiím", které stojí za nic. Každá scéna nabita mnoha hláškami a nezapomenutelnými vtípky. Skvělý Lloyd Bridges, který prostě dokáže rozesmát za každé situace. Navíc krásná Valeria Golino. Když se řekne parodie, tak se mi vybaví mnoho filmů, ale Žhavé výstřely jsou na prvním místě.

Muž v pokušení (2009)

Michael Douglas a Danny DeVito, jinak nic moc. Aspoň, že ve filmu zahrála písnička Solitary Man od Johnnyho Cashe, kdyby ji tam nedaly, tak by to bylo mnohem horší.. Pár vtipných narážek, jinak to bylo poněkud nudné.

Psycho II (1983)

Sice už to nemá tu skvělou atmosféru prvního dílu, přece jenom Franklin není Hitchcock. Kdyby to nebylo pokračování, tak bych dal určitě lepší hodnocení.

Benga v záloze (2010)

Film jsem viděl skoro celý dvakrát, jednou hodinu a půl doma a potom celý v mírné opilosti, takže můžu říct, že ne jenom díky opilosti mi připadal vtipný, smály se i všichni ostatní a dokonce se mi po pár vtipných narážkách mích spolupíčů ve spojení s tímto filmem vyplivnout pivo a to dokonce i nosem. Je to komedie nabitá skvělými hláškami a směšnými scénami. Dvojka Ferrell a Wahlberg se opravdu rozjela. Dlouho jsem neviděl komedii, u které bych se takhle zasmál. Samozdřejmě o Evě Mendes snad ani nemá cenu mluvit :). Akční scény byly opravdu akční. Každopádně jsme byly vyřechtaní opravdu všichni.