Solomon Kane (2009)

Nebylo to nejhorší.. Zase jsem po nějaké té době viděl Vašuta v "normálním" filmu. Solomonovy hlášky stály za nic až na pár vyjímek. Purefoy mě vůbec nevadil (až jsem se sám divil). Akční scény byly dobré, pokud by byly špatné, tak by šel asi celý film do prčic. Že by tu byl nějaký propracovaný příběh a zapletené zápletky, tak se asi trochu netrefil.

Odpočítávání (2010)

Jackson jako sadista?.. Přesně tak a docela mu to jde. Zajímavý thriller. Většina filmu se odehrává na jednom místě, ale ani to nevadí, i když me to zas tak moc nezaujalo, prostě tento žánr moc nemusím.

Zrcadla 2 (2010)

Oproti prvnímu dílu jde poznat, že je to o dost "debilnější". Nebýt Christy Carlson Romano a Emmanuelle Vaugier, tak bych se na to snad ani nedodíval. Nevím co víc bych k tomu napsal prostě Kiefer Sutherland byl lepší než Nick Stahl a ten propad se netýká pouze herců.

Rocky Horror Picture Show (1975)

Naprosto a úplně šílené. Tim Curry jako transvestita? Jo! Někdy jsem opravdu čuměl co je všechno nenapadne. Susan Sarandon ještě mladá. Prostě totální úlet!

Bez soucitu (2010)

Žádná sláva, až si zvyknete na Travoltu bez vlasu a s vousy, které mu mimo jiné velice sluší, tak přiznáte, že to k drsňácké povaze jeho postavy opravdu sedí. Meyers byl nic moc a Travolta nám stárne, ale i tak se docela oháněl a zabíjel "zmetky" jednoho za druhým. Jednoduše obyčejný akční film, s drsňáckým Travoltou a dostatkem dobrých akčních scén.

Zaslaná pošta (2010) (TV film)

David Suchet je dobrý záporák. Dobrý příběh, chtěl bych vidět i ostatní díly. Pěkná pohádka. Už jen fakt, že je tento film britský dokazuje, že to bude dost dobré.

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010)

Taková "blbinka" na odreagování, pár vtipů se celkem povedlo, ale nejlepší scéna z traileru (veverka) byla v češtině naprosto debilní, když vezmu v úvahu, že jsem se na to díval jenom kvůly té scéně.. No co se týká animace, tak byla v některách momentech dost špatná, ale pokud před filmem vypnete mozek, tak vám to ani nepříjde. Tak, tak 3*.

Poslední vládce větru (2010)

Myslím, že slovo nuda tento film vystihuje naprosto skvěle. Noah Ringer mi připadal strašně nesympatický. Z prvních trailerů jsem očekával úžasný a zajímavý film, ale po prvních recenzích jsem své očekávání poněkud zmenšil, takže jsem byl připravený na to, že dostanu málo, nebo dokonce vůbec nic. Všechno by to šlo udělat dosti zajímavějším a lepším způsobem.

Vánoční koleda (2009)

Mám radši hrané filmy, ale animace je tak úžasná, že je opravdu těžké poznat, že nejde o hraný film. Stejně jako Vánoční koleda z roku 1999 je tento film skvěle udělaný, no a mluvit o příběhu si myslím nemá ani smysl, protože každý ví co je ta povídka zač. Každopádně stojí tento skvělý film za podívání.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Zápletka tu byla sice nulová, jako u všech akčních komediích. Pěkné akční scény a pár dobrých vtípků. Cruise a Diaz jsou dobrá dvojka.