Čas probuzení (1990)

Robin Williams už nám mnohokrát dokázal, že umí hrát a to hlavně v dramatech. Tento film není vyjímkou. Navíc Robert De Niro, který prostě neumí hrát špatně. Opravdu skvělý a dojemný příběh. Když se tohle všechno spojí dohromady, tak dostaneme mistrovské dílo jménem Čas probuzení, které určitě stojí za to vidět.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Zábavný animák nejen pro děti. Konečně jeden nový nimovaný film, ve kterém vypadají lidi jako lidi a ne jako obludy s obří hlavou, obřím tělem a malinkatými nožičkami.. V češtine to zní docela dobře a to hlavně šašek a pes. Když pominete to, že Andy má 17 a má řidičák a jde na vysokou, tak je to docela dobrá zabava i pro dospělé.

Predátoři (2010)

Adrien Brody a hlavní hrdina v akčním filmu? Myslíte, že by to mohlo klapat? Pokud ano, tak jste uplně mimo! Žádné pořádné hlášky, když už tam byla Alice Braga, tak jsem čekal, že uvidím víc, než její obličej od bahna.., akční scény nebyly nijak zajímavé. Danny Trejo se tu moc neukázal, což je docela škoda. Oleg Taktarov by si měl vyměnit roli s Brodym a pak by to docela šlo. Konec byl jasný už od začátku. Hlavní hrdina na to jaký byl samotář sebou všude táhal tu bandu a pomáhal jim. Celkem zábavné bylo, že se tam sešli vrahové a zabijáci z nejrůznějších zemí a všichni se dokázaly domluvit anglicky a navíc si pomáhaly navzájem.

Jak vycvičit draka (2010)

I když se mi u nových animovaných filmů nelíbí celkové provedení a vzhled lidí i ostatních věcí.. Příběh není vůbec špatný, ba dokonce je dost dobrý a každopádně se mě víc líbil tento film, než např. VALL-I, ve kterém stál celkový příběh za nic. Určitě stojí za to se na tento animák podívat.

Rande v Římě (2010)

Obvykle nudná a předvídatelná romantická komedie. Jediným důvodem, proč jsem se na tento film podíval a dokonce ho očekával byla pouze a jenom Kristen Bell. Danny DeVito také nebyl špatný. Jinak není co víc k tomuto filmu říct, prostě na tento film se podívejte pouze v případě, že se vám líbí Kristen jako mě a nebo pokud se vám tyto stupidní love story líbí.

Babylon A.D. (2008)

Nehorázně debilní film a že v něm hraje Diesel to jenom dokazuje. Jedno shlédnutí tohoto blábolu bylo až moc a kdybych se na to měl dívat znova, tak raději spáchám sebevraždu. Jedna * je pouze ze slitování a také za docela pěknou Mélanie.

Pavoučí teror (2002)

Dosti povedená komedie. Herci sice nejsou zrovna oskarový, ale do takovéhoto filmu skvěle padnou. Vizuálně jsou pavouci z dálky docela slušní, ale z blízka vipadají dost špatně. Ale každopádně jsem se dobře bavil a Kari Wurher a Scarlett Johansson jenom zastínily chyby v příběhu svím vzhledem :)

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Do tohoto filmu jsem šel s tím, že mě známí řekl, že je to hrozná blbost a že se na to mám podívat, ať v tom není sám. O efektech se v tomhle rádoby filmu nedá ani mluvit. Je zde několik scén, ketré jsou opravdu trapné až moc, např. letadlo nebo most. Každopádně Lamas byl pro mě i po těch mnoha hrozných filmech stále odpadlík, tzn. že jsem ho uznával, ale tímto si do své rakve zatloukl fakt ku*evsky obrovský hřebík a ten už se mu odstranit nejspíš nepodaří. Nejlepší částí filmu byly závěrečné titulky, kdy už jsem měl jistotu, že je po všem. Každopádně Deborah Gibson nevypadá zrovna nejdůř, ale kdyby ukázala místo těch debilních keců kozy, tak by udělala o dost líp. Bohužel jak to tak vipadá bude Mega Shark vs. Crocosaurus.. Bože Roberte do čeho ses to namočil?

2001: Vesmírná odysea (1968)

Takže jsem viděl už po druhé, ale bohužel ani další shlédnutí mě nijak nepomohlo v pochopení konce filmu. Na mě docela málo dialogů ale každopádně skvěle padnoucí hudba nám vyplní ty zbylé scény. Je pravda, že by se dal celý film vecpat do 30 minut a nic by se nestalo, ale i přez zdlouhavé scény je tento film skvěle udělaný, až na ten již zmiňovaný konec, který jsem nepochopil. Vesmír i lodě byly dobře udělané, až na ty létající koule u kterých nechápu, jak se pohybují.. Jinak HAL 9000 je úžasný "záporák"! ... Konečně jsem si přečetl knihu 2001: Vesmírná odysea a až teď jsem pochopil všechno co bylo ve filmu a proto ho můžu pořádně docenit. A všem, kteří ste ještě film neviděli doporučuju: Přečtěte si první knížku.

Hadi v letadle (2006) odpad!

Bohužel u tohoto filmu nemůžu dát lepší hodnocení... šel jsem do toho s tím, že to nebude nic moc, ale tohle není vůbec nic. Dokonce to není ani špatně, je to ještě mnohem horší. Pobavilo mě to, co by mělo vyznít vážně a to co mělo být vtipné bylo zase, jako moje nejhorší noční můra. Samuela L. Jacksona mám docela rád, ale tohle mu prostě nešlo. Jinak nejlepší scény byly na WC, ale samozdřejmě ani pár dobrých scén nenapraví celkově zku*vený film.