Pán času (2005) (seriál)

Neviděl jsem sice původního Doctora Who, ale doufám že bude aspoň tak dobrý jako tento..

Panna nebo orel (2010)

Emma je v pohodě. Malcolm McDowell se tam jenom mihnul, což je docela škoda. Pár dobrých vtipů jinak nic moc. No jinak je to romantická komedie, takže mě to nijak extra nezaujalo. Na odreagování to docela šlo, ale kdybych se na to plně soustřědil, tak by to dopadlo asi ještě hůř.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Můj nejoblíbenější díl triologie. Důvodů mám hned několik: Glum, Enti, bitva u Helmova žlebu, Gandalf Bílý a navíc byl tento díl o hodně vtipnější, než Společenstvo, hlavně Gimli tady perlil o 106. v SE bylo dáno více prostoru hlavně Entům, za což jsem nesmírně vděčný. Jinak zase nemá cenu něco bližšího psát, protože kdo to neviděl, tak by to měl co nejrychleji napravit a kdo jo, tak ví o co jde..

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Skvělý závěr úžasné triologie. Pavouk byl naprosto odporný, až jsem se málem bál. Doufám, že budu mít co nejdřív 12 hodin, abych se mohl zase ponořit do Středozemě a spolu s Frodem, Samem, Pipinem, Smíškem, Gimlim, Legolasem, Aragornem, Glumem, Gandalfem, Boromirem a ostatnímy se vydat Hoře osudu a zničit tak prsten a přemoci zlo.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Konečně jsem viděl SE a musím uznat, že je to ještě lepší a není se čemu divit. Hlavně jsem se divil tomu, kolik tam měli elfové prostoru oproti sestříhané verzi. Ian McKellen je naprostý borec. Ze začátku se nám to pomalu rozjíždí a každou další minutou to nabírá obrátky, kterých se už nezbavý. Naprosto skvělá hudba. Chybí mi tu víc akce, hlavně nějaká pořádná bitva, ale to je vynahrazeno v pokračováních. Jinak si myslím, že je zbytečné se nějak rozepisovat, protože tento film, resp. tuhle triologii zná snad každý..

Parchanti (2010)

Pro mě dost dobrá akční "komedie". Morgana jsem si oblíbil už ve Watchmen a ani teť mě nesklamal.. Evans mě tam moc neseděl ale časem se to vsáklo.. Samozdřejmě že by to šlo udělat i líp, ale mé očekávání tito Parchanti splnily.

Pátek třináctého (2009)

Nechápu, proč pořád točí ty zas*ané remaky.. O proti původním Pátkům třináctého je toto pouze slaboučký odvar..

Pavouci (2000) odpad!

Hodnocení mě bylo jasné hned od začátku, ale některé scény byly ještě horší, než jsem předpokládal. Ten co měl na starosti si na tom nedal moc záležet, vlastně se s tím vůbec nesral. Když pomineme naprosto úděsné efekty a triky, tak tu máme příběh, tedy spíše jeho absenci. O co vlastně v tomto filmu šlo? No mě pripadalo, že naprosto o nic. Další věc, která zde chyběla byly herci. Jediné co tu bylo, jsou hnusní pavouci, ale tihle nebyly tak propracovaní, až byly hnusní, tihle byly tak odfláknutí, až to bylo nechutné. Jinak jsem očekával aspoň po efektové stránce něco víc. No a fakt, že z jednoho chlápka vyleze pavouk velký, jako celá budova tomuto "filmu" moc nepomáhá.

Pavouci z vesmíru (2010)

Čekal jsem, že to bude nehorázná blbost, kterou budu ještě hodně dlouho po shlédnutí proklínat, ale neměl jsem pravdu. Zdálo se mi to hodně podobné s filmem Monstrum z roku 2008. Samozdřejmě tohle nebylo tak dobré a ani tak zajímavé, ale i tak to překonalo moje očekávání a docela hodně jsem si to užil. Hodně velké mínus je to, že tu nikdo ani na chviličku nepřemýšlí odkud se sem vzali, co od nás chtějí, kdo jsou atd. Jako myslím, že kdyby se teď na zemi objevily nějaké mimozemské lodě a začaly útočit, tak by se každý člověk zamyslel nad těma otázkama a snažil by se přijít na odpovědi. No, ale nic nemůže být dokonalé a tento film není dokonalý ani náhodou. Doporučuju tomu tu hodinu a půl obětovat, není to taková hrůza.