Rodinné hříchy (2004) (TV film)

Na to že se jedná o TV film musím říct že jak herečky výkon Kristie tak i ostatních je výborný , dej filmu je zajímavý, zazivny a jelikož se jedná o skutečnou událost tak mrazivý. Ano viděla jsem lepší filmy ale od tohoto jsem neočekávala vůbec nic a on mě absolutně překvapil a vřele doporučuji videt!

Sám doma (1990)

Prostě klasika ... Zábava a Kevin je úžasnej :)

Dárek (2015)

Napínavé ale ne moc záživné ... Postavy mi nebyly sympatické bohužel. A finále se dalo očekávat. Průměrný film který se dá vidět :)

Zhasni a zemřeš (2016)

Nemůžu jinak . Jsem velký fanda hororu a málokterý film mě uspokojí . Za poslední dobu nejlepší horor co jsem viděla . Úžasné lekacky, zajímavý námět a stísněná atmosféra. Žádné zbytečné informace, žádné přehnané natahování děje , konečně i dobre herecké výkony... Ja opravdu nemůžu jinak! Bojím se zhasnout!

Anděl Páně 2 (2016)

Nejsem fanda tohoto typu filmů ale musím říct že jsem se bavila , dokonce velmi dobře . Super sváteční pohádka pro celou rodinu a Trojan s Dvořákem 5*

Anthropoid (2016)

Já vlastně nevím ... Upřímně mě v originálním znění s titulky otřesné rozciluji ta česká jména ... Ale to je pocit. Když tohle pominu, herecké vykony všech kromě "Gabčíka" mě prostě nepřesvědčili . Příběh je to úžasný a film rozhodně stojí za to vidět ale rozhodně se pro mě nejedná o hodnotné dílo. Prostě zajímavý pribeh, to je vse

Tajný život mazlíčků (2016)

Určitě jedna ze slabších pohádek ...neříkám vyloženě špatná ale na můj vkus málo zábavná, žádný zapamatovatelný song, žádná lepší scéna (kromě toho pariciho pudla ) ...čekala jsem víc. Jsou pohádky které u nás běží pořád dokola jako Příšerky s.r. o, Toy Story...a pak Mazlíčci na které si dcera už ani nevzpomněla

Trollové (2016)

Kromě těch pár ftipku s flitrama a ošklivé služky toho bylo po čertech málo ... Na začátku při scéně s bunkrem jsem se fakt smála až jsem se za břicho popadala ...ale pak nuda a nuda... Prdeni flitrů ke konci nerozesmalo ani děti, za mě velké zklamání , čekala jsem větší jizdu

Centrální inteligence (2016)

Mě ty Rockovi role baví... Triko s jednorožcem nebo ten vydesenej kukuc ... Nemůžu říct že jsem se nebavila , jasně hodnota filmu je někde jinde, scénář a režie o ničem ale zábava na pohodovy odpoledne na gauči proč ne. Za mě dobrý :)

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Spoiler! Tak dobře. Chápu že je to tak trochu jiný horor ...byla jsem připravená dát i 4* protoze byl film zajímavý a akční , námět originální . To že jsou scény misty komické by mi ani tak nevadilo, na to ze jsou hlavní hrdinové úplní tupci jsem si u tohoto žánru zvyklá ALE!!! Ten konec mě naštval...opravdu, tím to zabili. Kdyby film skončil tou scénou u pekelné díry dám i 4 hvězdu ale takhle .... Ne ne ne :( zklamání