Dunkerk (2017)

Nolanov najnudnejší film. V ostatných filmoch, kde dominoval jak dej, tak akcia, tuto sa nedočkáme ani jedneho. Scény samotné pekné, ale nijak akčné či majestátne. S výnimkou jedneho bombardovania, kde priletia 2 lietadielka. Inak je to vykreslená len jedna udalosť s 0 prestrelkami a všetky výbuchy sú zabraté z diaľky a teda moc akcie si neužijete. Inak je vo filme každý hrdina a ťažký patriot. Nebolo to zlé, ale druhý krát by som to už rozhodne nepozeral.

Jawbone (2017)

Vau, ťažko sa mi verí, že to tu má len tak malé hodnotenie. Vynikajúca drama a rozhodne jeden z najmocnejších filmov, čo som videl za rok 2017. Dialógy a kamera sú perfektné. Vlastne celkovo mi to prišlo perfektné. Fakt nechápem, že to tu ma tak málo %.

68 Kill (2017)

Zo začiatku to vyzeralo ako nizkorozpoctova blbost, ale potom sa to rozbehne na poriadne psycho :-D

Valerian a město tisíce planet (2017)

Take slabsie Guardians of the galaxy. Akoby to bol side diel od guardianov :) Ale Luc Besson proste vie ako nas pobavit. A taky, ze som sa bavil. Inak Cara Delevigne, oh moj boh to je zena...

Jeff Dunham: Relative Disaster (2017) (pořad)

Jeho posledne vystupenie (All over the map) mi prislo slabe a kusa nudne. Poukazoval na svoje zazitky a cestovanie atp. Tuto je to navrat k typickemu humoru a stand upu. O to lepsie to vyslo. Bavilo po cely cas.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Seriál, tak real až sa na to špatne díva. Filmarina je to neskutočná. Scenár tak hlboký, ako som u seriálu snáď ešte nevidel. Totálne ma to zmindfuckovalo :-) Samozrejme je to mierne futuristické a preto treba mať kladný vzťah k technológiám, aby ste to naplno pochopili (viacmenej). Kedysi sa ma ľudia pýtali nech doporučim nejaký fakt top seriál a ja som menoval 2-3 rozne, odteraz na toto odpovedám: Pozri si Black Mirror. Toto je iná liga. Ak si nie si istý, či to chceš rozpozerať, tak skús ako prvé s03e03 a e04. Tie sú asi najlepším zrkadlom toho čo seriál ponúka. Btw žiadne diely na seba nenadvazujú, takže žiadna nekonečná telenovela.

Jeptišky (2017)

Humor 0 a nuda 100. Si zakurim brko a hovorim si, ze toto musi byt pecka kopec srandy a.... NIC 0. Ale hej uvidite uplne nahatu a chlpatu Kate Micucci a uplne nahatu Aubrey Plaza... kebyze ste nevideli este... ale kebyze to bolo nejak zaujimave, ale ta mame porno, tak nvm... celkom shit. Ked chcete komediu, ta hladajte dalej.

Baby Driver (2017)

Veľmi bavilo po celý čas. Za 2017 jeden z naj snímkov.

Maz Jobrani: Immigrant (2017) (TV film)

Prilis zamerane na americku politiku, Trumpa atp. Potom pomerne otrepane veci o detoch a tych co deti nemaju atp. Moc originalne to nebolo. Ale skusil som.

Válka o planetu opic (2017)

Na to, že to má v názve war, tam žádny war nebol. Len kecanie a kecanie a snaha natlačiť tam emócie ostošesť, cez grafiku opíc. Ta je síce top, ale...