Valkýra (2008)

Slabé jako 7x louhovaný pigi čaj. Nuda, nuda, nuda.

I Love You Phillip Morris (2009)

Možná film pro gaye? Na komedii málo vtipné, na drama málo dramatické, na romantiku příliš "teplé". Jim Carrey zde své neherectví dovedl k dokonalosti a nepředvedl vlastně nic. Další z řady snadno zapomenutelných pokusů o film.

Katyň (2007)

Nedokázal jsem se pronudit ani přes první půlku.

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Je to strašně mizerně natočená hovadina, která je místy tak blbá, až jí to dělá zajímavou. Několik záchvatů smíchu jsem nicméně utrpěl a tak 4*. Scéna s ruční brzdou je famózní.

Odpíchnout se (1999)

Zajímavá konverzačka. Pár zajímavých myšlenek. Nic kvůli čemu bych utekl do hor.

Počátek (2010)

Tak to byla paráda. Od začátku do konce to mělo spád, bylo to srozumitelné, přitažlivé, zajímavé. Ubral bych cca. 30 minut na přestřelkách, obzvlášť na snowboardech, a nějaké ty výbuchy. Jinak nemám co vytknou, ba naopak. Skvělý Leonardo, a naprosto famózní atmosféra snových krajin, jako by je tvořil sám T. Gilliam. Jednoznačně film, na který stojí za to zajít do kina.

Pan Nikdo (2009) odpad!

První půlhodina otřesná pitomost, andělé a jednorožci, flasbacky a probouzení, zmatek. Pak je to blbé, v druhé polovině je to blbé jen místy a nakonec se to změní v jednu velkou pitomost. Nesoudržná splácanina všeho možného, scifi, matrix, romantika ... Místy to má potenciál, ale ve finále je z toho kulhající kočkopes. Vzhledem k vysokému hodnocení zde jsem to zkoušel celkem 3x. Za tohle si můžou tvůrci tak maximálně nafackovat. Je to zpackanost. A Sarah Polley je za hysterák v kaluži jednoznačně favoritkou na Zlatou Malinu. Na ději není nic zajímavého, je to dýchavičná snaha někoho oblbnout zpřeházením několika pokusů o dějové linie. Ze scény o kapce vody, která rozmazala telefonní čílo na lístečku bych blil, ta je tak strašně blbá, že sem nic blbějšího ještě neviděl. A ty bláboly o teorii superstrun nebo co to tam zkoušeli... no to nééé. Je to blbé, směšné, trapné, otravné. Já ten film prostě úplně nenávidím :-)