Země policajtů (1997)

Neurazí, nenadchne, nenudí, nebaví. Niro vypadá fakt trhle.

Bathory (2008)

Vydržel jsem pouze 70 minut. Neuvěřitelně špatný film. Příšerné obsazení (např. L. Vondráčková - zpěvačka je to mizerná a herečka...) Televizní inscenace, na kterou bylo hodně peněz ale málo invence. Většina scén byla tak na úrovni scének z historických soutěží s Markem Ebenem (O poklad Anežky České?). Fakticky bída.

Mutum (2007)

Na můj vkus příliš řídké, nedotažené. Nechytlo mě to, ale to neznamená že by to byl vyloženě špatnej film.

Konec rozkvětu (1972)

Nuda, místy hloupé až blbé, obzvláště scéna s kombajnem drtícím auto :-) No koukat se na to dalo, ale podruhý nee.

Na nože! (2010) (pořad)

Nedokoukatelný první díl. Zbytečná póza a dramatizace, jako by šlo o popravu náhodně vybraných dětí. A nevím proč, ale prostě sledovat 40 nebo kolik lidí jak krájí cibuli a po reklamě prej snad i mrkev!!! No to teda ne, šéfe :-) I druhý díl se dal vydržet jen do první reklamní pauzy. Tohle tedy není můj šálek vývaru :-(

Okresní přebor (2010) (seriál)

Co si budeme nalhávat, chalupáři to nejsou. První díl příšernej, pak je to lepší. Jedna * za to, že to nejsou papírový kulisy a netočí to na mobil (jako třeba rodiný klepeta a pak příliš řídký kosti nebo co), jedna * za L. Sobotu, který opustil svou tradiční postavu koktajícího blba a je z něj fajn herec a jedna * za to, že se u toho dá i zasmát a není to z nemocnice. Jen ten člověk s vadou výslovnosti "R", to v 21. století fakticky není vtipný, to je blbý a votravný.

Expendables: Postradatelní (2010)

Akční filmy nemusím a 5 hvězdiček je pro Forresta, takže 4+. V kategorii akčních filmů pro mě velmi příjemné překvapení, film který je vtipný a má nadhled a nebere se tak úplně vážně. Hodně dobře jsem se bavil a Stalone byl úžasnej. Hóódně kladně hodnotím scénku Willis, Stalone, Schwarzeneger. Fakt pecka.

Seriózní muž (2009)

Nejslabší film od Cohenů. Pořád čekám kdy to začne a najednou titulky. Možná to chce vidět víckrát. Něco v tom určitě bude.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Hned v prvním dílu série řekne Jacob Belle: "Jako děti jsme spolu vařili z bláta." A u toho taky zůstalo.

Malá Miss Sunshine (2006)

Lehce stravitelné, lehce vtipné, lehce nudné. Příjemný film na nedělní večer.