Ajka13

Twitter: Annise13

1 bod

1 2 3 4 5 následující >>
    • 17.2.2013  14:27

Miluju Shakespeara a miluju tenhle film!

• 27.7.2013  15:43

Souhlasím s Botičem: Chris by se měl začít věnovat dalším projektům a neztrácet čas s Glee, kde už stejně nedostává příliš prostoru. Krátký, miloučký příběh, u kterého se v jedné chvíli smějete a v další zadržujete slzy. Moc pěkné :)

• 3.9.2015  10:46

Čekala jsem krásný dojemný příběh, napínavý, fantasy... Ale dojem ve mně žádný nezůstal, za pár dnů nejspíš zapomenu, o čem to vlastně bylo.

• 17.11.2011  20:16

Kdysi jsem četla i knihu, ale už je to tak dávno, že si nedovolím ji srovnávat s filmem. Ten mě příliš nenadchl a v polovině jsem to vypla a šla spát. Příběh podle mě není špatný, ale film se vleče a člověk si fakt přeje, aby se něco stalo a ono nic. Budu si to muset znovu pustit a donutit se dokoukat to do konce. Třeba změním názor...i když pochybuju.

• 11.11.2014  22:51

Tak na tenhle film ještě dlouho nezapomenu. Po dlouhé době pohádka, která není animovaná a je koukatelná. A nejen to, já jsem si film velice užila. Angelina si roli evidentně užila a není divu. Nevím, co bych k tomu víc řekla, mám z toho opravdu příjemný pocit... Jen snad představitelka Růženky mě moc nenadchla, ale to se dá vydržet :D

• 11.1.2019  23:21
    Zmizelá (2014)

To je pořádný psycho!

• 22.8.2012  15:03
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

Myslím, že seriál mohl skončit šestou, max. sedmou řadou. Konec prostě nějak nemůžu dokoukat, ztratilo to spád a dynamiku, navíc (a prosím, nezabijte mě vy, milovníci Big Bang Theory) Kaley Cuoco (Billie) mi strašně leze na nervy. Nejenom jako postava, ale i herečka. Díky poslední řadě musim snížit hodnocení ještě víc, i přesto, že se mi hodně líbily řady s Chrisem. Navíc strašně únavný byl "příběh" Cola a Pheobe, což už tu také někdo zmiňoval. Vrátit se z mrtvých jednou - fajn, ale po druhý už je to trochu moc.

• 2.11.2011  12:17

Darren Aronofsky mě opět nezklamal. Celý fim jsem trnula, co se bude dít, a i když jsem byla koncem poněkud zmatená, dojem z celého filmu byl: "Páni". Natalie ve své roli baletky opět zazářila, a stejně tak Mila Kunis. A i když jsou Darrenovo filmy ten typ, že bych si je už znovu jen tak nepustila (podobně jako u Requiemu), patří jistě k nejlepším, jaké jsem kdy viděla. Zaslouženě 5 hvězd!

• 20.6.2012  19:48

Na tomhle filmu jsme byli se třídou a upřímně, jsem z něj trochu na rozpacích. Nějak nevím, kam ho zařadit. Obvykle nemám problém říct o filmu, jestli se mi líbil, ale tohle je pro mě docela oříšek. Po herecké stránce určitě dobrý, plus pro mě bylo prostředí jižních Čech, ale víc k tomu nejsem schopná říct. Zajímavý zážitek, asi tak.

• 10.6.2012  21:47

Dosti netypická "americká romantická komedie", která ovšem potěší víc než ty typické "americké romantické komedie", což je pojem sám o sobě. Miluju Meryl, Anne i Simona Bakera, navíc na pozadí Newyorského módního časopisu jde o dost pestrou záležitost, kde se člověk moc nenudí. Samozřejmě nechybí nějaká ta klasická love story, nicméně která u mě šla trochu do pozadí. Příjemný film na nedělní večer.

• 15.2.2014  22:21

Tak závěrečný zvrat naprosto dokonalý! Až mi naskočila husí kůže. Skvělý film!

• 7.11.2011  19:21
    Šmoulové (2011)

Místy na mě až moc romantiky a myslim, že bez toho nesnesitelnýho čaroděje bych se taky obešla. Ale nasmála jsem se tak, jako už dlouho ne. Navíc je to snad první film ve 3D, kde ty efekty (alespoň podle mě) stáli fakt za to.

• 25.2.2012  12:52

Těšila jsem se na pořádný horor, z traileru to vypadalo fakt dobře, ale jsem trochu zklamaná. Klasická duchařina s pár lekačkama. Příběh to je takový klasický, mrtvá ženská se mstí za smrt jejího syna na dalších dětech. Líbila si mi atmosféra filmu, ten dům byl opravdu hezky udělanej, na kopečku, daleko od civilizace:) A Danovi to tu hodně seklo a přišel mi herecky mnohem lepší než v Potterovkách (který mám sice ráda, ale na představitele Harryho bych si asi vybrala někoho jiného). Víc k tomu nemám co dodat, lepší průměr, ale jako horor spíš podprůměr. Duchařiny mám raději než krváky, ale musí mít pořádný příběh a musím se fakt bát. Tady šlo fakt spíš jen o ten příběh.

• 6.2.2019  23:47

Milý film, ktery nevyzaduje nijake vetsi intelektualni výkony, konec filmu je jasny po par minutách. Ale i presto se clovek zasmeje a to docela dost, a odchazi z kina spokojeny.

1 2 3 4 5 následující >>