Černá labuť (2010)

Darren Aronofsky mě opět nezklamal. Celý fim jsem trnula, co se bude dít, a i když jsem byla koncem poněkud zmatená, dojem z celého filmu byl: "Páni". Natalie ve své roli baletky opět zazářila, a stejně tak Mila Kunis. A i když jsou Darrenovo filmy ten typ, že bych si je už znovu jen tak nepustila (podobně jako u Requiemu), patří jistě k nejlepším, jaké jsem kdy viděla. Zaslouženě 5 hvězd!

Super drbna (2007) (seriál)

Čtvrtá hvězda za posledni dil. Poslední dvě, tři rady už za moc nestály. Posledních pár dílů bylo ale povedených a happy end na konci a prekvapive odhalení vysloužil serialu o hvězdu navíc.

Ledové království II (2019)

Druhý díl Frozen je více uzpívaný, ale oproti jedničce žádná písnička nezaujme víc. Příběh je slabší, v první polovině opravdu citelně. Druhá půlka je však docela napínavá a dojemná, takže celkový dojem z filmu je fajn. Český dabing nutné zlo kvůli malým sourozencům, ale příběhu by to stejně nepomohlo. Podruhé už bych to asi vidět nepotřebovala.

V zajetí démonů 2 (2016)

Úplně nevím jak hodnotit film z žánru, který nemám ráda, ale to, že jsem se místy dost bála (dobrá hudba, lekačky apod.) je pro horor asi dostačující. Obecně když už musím horor, tak spíš duchařinu než krvák a tento je takový typický příklad z první kategorie. Příběh není nijak závratný, ale husí kůži jsem měla několikrát, takže za mě v pořádku.

Avengers: Endgame (2019)

Nebylo to zlé, ale podruhé bych to už asi vidět nemusela. Pěkný happy end, spousta zbytečného protahování, obzvlášť na tom konci. Chvílemi jsem se trochu nudila.

Doktor Strange (2016)

Nebýt Benova nekonečného charisma a vtipu, zdaleka by film nebyl tak dobrý. Příběh žádný zázrak a efektů spíš na škodu. Někdy více je opravdu méně - zde platí dvojnásob!

Malý princ (2015)

Kouzelné, asi stejně, jako kniha. Hvězda dolů je za pomalejší druhou polovinu, kdy jsem chvílemi měla obtíže udržet u filmu pozornost. Ale jinak krása, i slzička ukápla :)