kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

• 29.1.2013  16:18

Milionkrát lepší a zábavnější než originál! Já tyhle negrovský komedie můžu. Většinu filmu jsem se příšerně smál a byla to prostě prdel. Od tohohle filmu jsem čekal málo ale příšerně mě překvapil a je to o hodně lepší než originál. Ten je oproti tomuhle jen trapná komedie, ve které se ani pořádně nezasmějete.

• 25.10.2011  12:22
    Já, padouch (2010)

Co to mělo bejt?? Všude jsem slyšel samou chválu a bylo to příšerný!!!! Ok možná jedna hvězdička za liliputy a druhá za to, že jsem se párkrát pousmál! Pro mě obrovské sklamání!

• 7.3.2013  12:41

To byla zase chujovina. Tohle mě vážně nebavilo asi jsem nepochopil tenhle druh vtipu. Prostě mi to přišlo příšerně trapný a herecký výkony stáli za hovno. Španělé by měli zůstat u hororů a komedie nechat na jiných zemích.

• 26.8.2013  20:18

Další survivor v podání největšího hajzla, ale přitom nejoblíbenějšího hráče Russella! To co zase předváděl bylo dokonalý, zasloužil by si víc uznání. Celá řada byla skvělá a zrady velké, ale nemůžu dát 5* a to kvůli vítězovi. Nesnáším SPOILER tu píču! KONEC SPOILERU. To mě prostě nasralo a znechutilo mě to. 85%

• 5.9.2013  19:52
    Kdo přežije: Nikaragua (TV pořad) (2010)

Musim se připojit k většině. Tohle byla ta nejhorší řada vůbec! Co to mělo bejt? Naprostý nelogický chování většiny soutěžících a hlavně žádná vůdčí osobnost. Plus co mi celou sérii totálně zhnusilo byla Naonka! Totální odpad s ghetta, která jen kradla a nevím jestli měla nahradit Russela jak tu někdo říká, ale i kdyby, tak se jí to rozhodně nepovedlo. Russela měl každej rád. Naonka je prostě jen vypatlaná píča. No a pak tu je vítěz celý série. Totální vypatlanej klučík, kterej se choval celou dobu jako 10ti letý děcko. No tahle série byla hnus. 35%

• 1.5.2011  09:25
    Kick-Ass (2010)

Naprostej nářez od začátku do konce!! Tomuto filmu se ná nic vytknout. Nejvíc mě zaujala postava Hit girl je to naprosto luxusní postava a jsem rád, že se jí režisér nebál udělat tak brutální,protože přesně tohle filmy tohodle typu postrádaj! Je to opravdu nálož Brutality,srandy a akce! Nejlepší film roku! Všechny postavy byli skutečně skvěle zahrané a efekty a hlavně ta hudba jsou naprosto bezkonkurenční! Už se těšim na dvojku,jenom doufám,že jí nepodělaj.

• 13.1.2013  12:09
    Králové šrotu (TV seriál) (2010)

Méntálo vé co prodávají odpad. Takže si nic jinýho než odpad nezasloužej. Naprostá sračka. Natočit seriál o tom jak dementi vyvážej odpad? To může napadnout jenom dementa.

• 25.1.2015  23:04

Úžasná komedie s Ryanem Dunnem! Je ho příšerná škoda, byl to skvělej komik a fakt dobrej komediant :( Ale musím říct, že bylo strašně zvláštní, když si dělal prdel z toho, že je mrtvej, ještě když prostě umře na to, že se nemůže vysrat, jako jo, byla to prdel, ale kdyby neumřel, bylo by to lepší.. Děkuju moc za titulky k tomuto filmu, nechápu těch 78 hodnocení, je škoda, že to nevidělo víc lidí. Jedna z nejlepších komedií, jen škoda, že tempo upadá a ke konci už to není tak vtipný jak na začátku, ale stejně to je nadprůměrná komedie, která mě příšerně bavila. 80%

• 2.12.2012  11:03

Začínám milovat špaňelský horory. Úžasnej horor/thriller, který vsází na tísnivej pocit a pár malejch lekaček, při kterých sice nenadskočíte ale naběhne vám husí kůže a strašně nepříjemnej pocit. A také na to, že můžete s Julií typovat, kdo že je to zabíjí. Na film mě přilákal komentář LIVINGDEADa a to proto, že řekl, že horor končí špatně. Špatnej konec hororu si ředstavuju tak, že hlavní představitel zemře. A to se tady neděje což mě celkem zklamalo. Ale jináč to byl skvělý hororový zážitek. 85%..

• 3.8.2012  22:02
    Luther (TV seriál) (2010)

Seriál kterej si vás za těch pár epizod omotá kolem prstu a vy na něj myslíte ještě měsíc po tom co se dokoukáte. Úžasný herci a hlavně skvělý případy. (spoiler) Případ s dvojčatama, který si vymyslej chytrou hru o střílení lidí je úžasnej a úplně mi vyrazil dech. Škoda, že je tak málo dílů. Ale to je asi jediná chyba na jinak bezchybném seriálu. UPDATE: Tak třetí série je stejně úžasná jako ty dvě předchozí a předposlední díl dokonce zapříčinil to, že mi bylo do breku a měl jsem husinu ještě dlouho po dokoukání. Je to prostě tak úžasnej a bezchybnej seriál, že se dostal až na vrchol mého žebříčku.

• 24.1.2013  15:19
    Mother's Day (2010)

Poslouchat matku se prostě musí! Když ty tři chlápci vtrhli do domu, tak jsem myslel, že to bude jenom další rubačka v domě ale ono to bylo víc. Skvělý psychologický vydírání jak lidí v domě, tak i "dětí" tý ženský. Je skvělý jak jsou pachatelé strašně tvrdý ale, když se na scéně objeví matka, tak zkrotnou a jsou klidný. Potěšilo mě i to, že se ve filmu nešetří krví a ten konec neměl chybu. Skvělý propojení začátku s koncem. 85%

• 13.4.2012  06:41
    Město (2010)

Hodně slušný kriminální drama. Jenom škoda toho konce. Já prostě nemám rád tenhle ohranej postup. Všichni umřou a nečekaně jedinej hlavní hrdina to přežije a ještě k tomu dá někomu prachy! Žádnej zloděj ani normální člověk by tohle neudělal! Ještě když ho ten člověk zradil! Tohle mě faak nasralo. A problém je taky Benův hereckej výkon. Já mu prostě toho drsnáka vůbec nevěřim. A magora v partě by měl hrát colin farrell. Ten by se do tý role hodil víc. Ale navzdory tomu všemu musim říct, že to byl velice slušný film. 70%

• 29.8.2013  01:03
    Nakonec zemře (amatérský film) (2010)

Já byl posranej až za ušima, lepší než celovečerňáky. Atmosféra luxusní a na konci jsem se málem posral. Fuj ještě teď mám zrychlenej tep.

• 21.1.2013  21:54

Co to kurva bylo? Pár křováků ztratilo práci, tak si řekli, že budou vybírat sociální dávky. Mysleli, že dostanou sta tisíce ale to se mýlili, když jim došli prachy a úřad jim další dávky zatrhnul, tak se nasrali a usmysleli si, že už nikdy nebudou za nic platit. Tím rozpoutali nepokoje a toho si všimla vláda a rozhodla se, že na ně hoděj bombu. A to je asi tak celej příběh. Je to totální nechutná, dementní uplně o hovně komedie, která je ale příšerná prdel! Takhle jsem se už dlouho nezasmál. V tom filmu jde totálně o hovno, ale ty hlavní představitelé jsou prostě boží! Větší hovada do toho filmu dát nemohli. Z policajtů a vlády tam udělali naprostý kokoty, který se střílej navzájem a házej bomby na jiný města. Prostě příšerně vtipná komedie, která ale neosloví rozhodně všechny. Za mě 80%.

• 14.11.2013  23:38

Když se za celou komedii pousměju jen dvakrát, tak bude asi někde nějaká chyba. Date Night je klasická lehce zapomenutelná komedie, kterých tu jsou milióny. Nudnej pár si vyrazí do restauračky, páč chtěj něco změnit, protože už je jejich manželství nudí a všechno se posere a jde po nich kde kdo. Prostě klasická nuda. Shawn Levy by už neměl nic točit, protože pokurví co může. Tolik hvězd a hovno z toho. Divím se, že se tomu upsal i Mark Wahlberg, měl jsem za to, že si umí vybírat filmy, i když se mu to už několikrát nepovedlo, ale tohle je velkej krok dozadu, protože hrát zanedbatelnou druhou postavu, je docela o hovně. Jediná dobrá stránka na týhle blbosti je Tina Fey, která na svůj věk vypadá božsky a umí i dobře hrát a ještě mě potěšila scéna s taxíkem a část s Jamesem Francem a Milou Kunis, ale víc nic. 50%

• 2.9.2013  20:33

Skvělé herecké výkony a docela slušný scénář. Hlavní problém tohohle filmu je, že není pořádně ani komedie ani drama. Dal bych asi 3*, kdyby tam nehrála Emma Roberts, tu holku začínám mít rád a příjde mi, že tam hrála snad nejlíp ze všech herců. Škoda že je příběh tak předvídatelný a nenastane žádný překvapení, prostě to jede pořád, což by potěšilo u akčního filmu, ale ne u dramatu. Je to škoda, dalo se z toho vytěžit mnohem více. 70%

• 1.6.2012  21:52

Lidé nemají hranice. To neni nic novýho... většina lidí by pro něco zabíjelo, at už to jsou peníze,rodina,přátelé atd... ale je smutné, jak nám příjde víc hnusný, když někdo mučí teroristu, než když někdo zabije 54 lidí v obchoďáku. Je to prostě něco jiného vidět někoho umírat na vlastní oči, než když někde bouchne bomba. Upřímě mi bylo toho teroristy líto a řikal jsem si, jaký to jsou zmrdi, když mučej takovíhleho člověka a můžou zajít tak daleko. Ale v tu chvíli by to udělal snad každej.

• 27.9.2011  16:34
    Okno (TV film) (2010)

Větší kravinu jsem nikdy v životě neviděl! A to myslim smrtelně vážně!! Nikdy!

• 1.5.2011  15:33
    Ong Bak 3 (2010)

Jak takhle někdo může znehodnotit název tohoto filmu?? Naprostej hnus! Tento režisér totálně zahambil serii a všechno v tomto filmu je špatně! Opravdu takhle překroutit celou serii a ještě do takové blbosti to jsem ještě neviděl

• 11.1.2014  17:22
    Oškliví Američané (TV seriál) (2010)

Ugly Americans si nedělaj hlavu s něčím, jako je Americká hrdost nebo Americká modla, prostě se tomu vysere rovnou do ksichtu a dělá si co chce. Je to pecka, jen je problém, že jsou některé díly slabší a po chvíli přijdete na to, že se to pořád opakuje dokola. Nejlepší jsou díly, které hejtí nějakou ze známých příšer. Černý humor nechybí a na podivnou animaci si taky po chvíli zvyknete, takže spokojenost, jen škoda, že se postupem času začne strašně opakovat.

• 30.7.2012  14:38

Příjemná komedie o starosti jedné holky ze střední. Emma to zahrála skvěle a hrozně jí to slušelo. Příjemné překvapení.

• 18.10.2013  07:29

Hrozná sračka. Ani jedna strašidelná scéna, jen hoďka a půl nudy.

• 19.11.2011  19:38
    Piraňa 3D (2010)

Kurva to byl nářez!!! Už od začátku jsem se skvěle bavil! A to až do konce. Super odreagování. Nesmíte u toho moc myslet a jenom si užívat ten masakr.

• 15.2.2012  18:00

Nikdy bych nečekal, že film s jednim hercem bude tak napínavej a hrozně rychle uteče. Ten konec je skvělej. Konečně film, kterej si nehraje na to, že všichni všechny vždycky zachráněj a amerika je nezastavitelná. Naprosto úžasnej film. 95%. Za styl a za výkon Ryana a za příběh. Prostě za všechno! Skvělý!

• 3.4.2013  16:26
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Mě to baví. Nevim proč a nevim jak, ale koukat jak se tam ty lidi maj rádi, když jsou spolu a na kameru řeknou jak to bylo všechno hnusný a ten co tu večeři dělal vypadá jak pytel hoven. To mě nikdy neomrzí. A možná jednou za 100 dílů uvidíte někoho kdo opravdu umí vařit. A to se vyplatí.

• 16.9.2013  10:06
    Ptáčata (TV seriál) (2010)

Co je tohle kurva za sračku? Skupina potratů je ve školce a nadávaj si a každou druhou minutu nadávaj na to, jak je bílý nesnášej a oni jsou chudáčci! Hned na to kopaj do aut a nadávaj si do morů a dalších píčovin. Tohle mě zase jednou nasralo. Černej odpad v plný síle. Až mi bylo na blití, Do takový školky bych naházel pár granátů a byl by klid. Stejně maj těch krys doma ještě dost a při nejhorším si udělaj další. Jen by to prospělo společnosti. Alespoň z toho nevyroste velkej černej odpad a nebo nějaká socka, která okrádá stát. 0%

• 10.1.2013  19:22
    Rare Exports (2010)

Miluju bláznivý komedie ale tohle je fakt blbost a rozhodně to neni komedie. A rozhodně to neni ani akční film. Je to jenom skvělej nápad, kterej ale někdo pořádně posral. Z tohohle mohla bejt skvělá komedie ale je to udělaný spíše jako drama a nevim co ještě. Vtip jsem tam nezaregistroval ani jeden a akci taky ne. Celou dobu jsem čekal na Santu, kterej se tam ani neobjeví. To je další obrovské zklamání. A ten malej harant v hlavní roli byl fakt špatnej. Prostě obrovská promrhaná šance na skvělej film. * za elfy, který byli povedený, ale jinak jsem nenašel nic, kvůli čemu bych chtěl film vidět znova. Byla to strašná nuda a těch 84 minut uteklo strašně pomalu a jednu chvíli jsem myslel, že to vypnu. Bylo to špatný. Škoda.

• 29.7.2013  11:04
    Red (2010)

Průměrnej film plnej hvězd. Tak to na mě působilo.. Žádná scéna, kterou bych si pamatoval, žádná hláška, prostě nula. Totální propadák a na dvojku se kouknu možná tak v TV.

• 20.1.2013  20:06
    Rubber (2010)

Ten film má všechno! Zrození "hlavního hrdiny", telepatické schopnosti, luxusní příběh a skvělý herecký výkon Gumy! Prostě jsem věřil, že ta guma fakt umí praskat hlavy! Byl to mazec xD takhle absurdní film jsem ještě neviděl. A krví se nešetří což je taky fajn. já byl spokojenej. 80%

• 5.3.2015  19:10
    Sežer si to (2010)

Větší sračku jsem dlouho neviděl, zbytečných 104 minut života. Podle komentářů a popisu filmu jsem myslel, že půjde o dobrý film, ale takovouhle nudnou píčovinu jsem snad ještě neviděl. Film totálně o hovně, kde hrajou amatéři, který snad nikdy nikde nehráli. Strašnej děj a debilní konec. Prostě všechno špatně, tenhle film si nezaslouží váš čas a kdo ho neviděl, tak udělal dobře, chtěl bych vrátit čas a nikdy tu sračku nevidět,bohužel už je pro mě pozdě, tak aspoň vy nedělejte tu kravinu, nekoukejte na to!!! Čistej odpad, po dlouhé době, jsem zase z nějakého cizojazyčného filmu takhle nasranej.