Nadějný rok (2011)

Takovejch slavnejch herců a tak průměrná komedie. Za celý film jsem se usmál asi 3 krát a k tomu ten useklej konec a né moc dobrej děj. Bylo to udělaný spíš jako dokument a né jako komedie. A ještě jsem udělal chybu, že jsem na to koukal s dabingem. Takhle odpornej dabing vedlejších postav jsem dlouho neviděl. Tohle se fakt moc nepovedlo.

Nahoru a dolů (2009) (seriál)

Kenny je ten největší čůrák a nezaslouží si obdiv ani slitování, jenže ho prostě musíte milovat. Danny McBride si zahrál ukázkovou svini a hláškovací mašinu, což mu jde ze všeho nejlíp. Co díl to hláška, přemýšlel jsem jak vymyslí další série a série v Mexiku je snad ještě lepší než ta první. Mioval jsem ty narážky a nekompromisní humor. Čistokrevná černá komedie a můžu konečně říct, že se nějaká televize nebojí natočit černočerný komediální seriál a nebojí se toho, že je nějakej Mexikánec zažaluje. Další věc je debilní Stevie, kterej je příšernej řiťolezec a situace do kterých se sám naveze jsou úžasný. Zatím mám shlédnutý 2 série a budu pokračovat ve 3. a finální 4. sérii, snad nebudu muset snižovat hodnocení. Nejlepší hláška: " Nespadni do řeky, aby si někdo nemyslel, že tam plave hovno"

Nákaza (2011)

Začátek byl povedený a plný akce. Navnadil mě a já se vážně těšil co se bude dít dál. Jenže v polovině filmu se napětí, akce a vlastně skoro celý příběh zastaví a prostě jen dojede do konce. Jen se tam sem tam objeví nějaká ta dobrá scénka, ale jinak to zapadá do průměru. Hodně scén je ohraných a dost mě nudili. Celý film je dost natahován a měl by mít menší stopáž. Dabing typicky stojí za hovno, ale to mi mělo dojít předtím, než jsem si to pustil. Čekal jsem víc. Lehce zapomenutelný film.

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Já byl posranej až za ušima, lepší než celovečerňáky. Atmosféra luxusní a na konci jsem se málem posral. Fuj ještě teď mám zrychlenej tep.

Na křídlech vážky (2002)

Skvělý thriller! Film jsem viděl zatím jen jednou a musím říci, že mě překvapil tak, že si ho snad pustím ještě jednou. Costner hraje vážně úžasně a jeho odhodlání najít jeho ženu jsem mu vážně věřil. Přesvědčivý výkon a skvělá druhá půle filmu zapříčinila to, že mě film vtáhnul do děje a vůbec jsem netušil co příjde za další minutu. Konec mohl být lepší, ale dalo se to přežít. Velké překvapení.

Námořní hlídka (2007) (seriál)

Tak tohle je fakt strašnej seriál. Ty lidi co tam hrajou snad nemůžou bejt herci. Ale když máte špatnou náladu, tak se na to koukněte, protože to je skvělá komedie. Nejvíc mě pobavil ten chlápek, kterej vypadá jakoby ho popíchaly včely. Je strašně divně nafouklej a ostatní do něj pořád hustěj jak by měl zhubnout. Je to sračka, ale jako komedie dobrý.

Našrot (2013)

Jak je pochcal xD A teď to nemyslím obrazně. Vždy, když se tam objevil Chon, tak to byla prdel. Škoda, že 90% filmu ho jen táhnou a on nedělá vůbec nic. Zbytek herců a celej ten příběh byl totálně na nic. Tohle už jsem viděl miliardakrát a prostě už mě to nebaví. Kdyby to bylo alespoň vtipný, ale ono se tam vlastně vůbec nic nedělo. Upřímně nic jsem od tohoto filmu nečekal a taky jsem nic nedostal. Jen jednoho vtipnýho ťamana, který většinu filmů spí. Nic víc, nic míň.

Nebezpečná laskavost (2018)

V jeden den jsem koukl na 2 filmy, jeden z nich byl novej Halloween a druhej právě A Simple Favor. Upřímně jsem si myslel, že Halloween bude pecička a Simple Favor bude sračka, no ale dopadlo to uplně naopak. Od Paula Feiga jsem opravdu nečekal dobrý film, vlastně jen průměr by byl obrovský úspěch pro tohoto režiséra, ale byl jsem mile překvapen, obsazení naprosto skvělé, Blake Lively je prostě nádherná ženská, i kdyby v tom filmu jen stála a nic neříkala, tak jsem spokojenej, ale ona umí i úžasně hrát a s Ančou se krásně doplňovali. Dokonce musím přiznat, že se mi do filmu Anča hodí jak prdel na hrnec a to jí nesnášim, vždy jsem měl za to, že neumí hrát a je prostě příšerná, ale zde to zahrála úžasně a změnil jsem na ní názor. Simple Favor je přesně ten druh filmu, který miluju, černá komedie/thriller. Celou dobu jsem hádal co se stalo a chvilkama jsem nechápal, co se tam děje, ale na konci do sebe všechno krásně zapadlo a já jsem spokojen, až do konce jsem nevěděl, jak to skončí. Objektivně to je na 4*, ale za Blake a Feiga, který poprvé ve své kariéře natočil dobrý film musím dát maximum.

Něco jako komedie (2010)

Skvělé herecké výkony a docela slušný scénář. Hlavní problém tohohle filmu je, že není pořádně ani komedie ani drama. Dal bych asi 3*, kdyby tam nehrála Emma Roberts, tu holku začínám mít rád a příjde mi, že tam hrála snad nejlíp ze všech herců. Škoda že je příběh tak předvídatelný a nenastane žádný překvapení, prostě to jede pořád, což by potěšilo u akčního filmu, ale ne u dramatu. Je to škoda, dalo se z toho vytěžit mnohem více. 70%

Nedotknutelní (2011)

Dlouho jsem filmu odolával a to hlavně kvůli tomu, že jsem se bál, aby to nebyl jen další přeceněnej film, kterej nestojí za shlédnutí. Teď už můžu říct, že jsem se naštěstí mýlil. Intouchables je nádherné drama plné dojemných momentů, ale i momentů u kterých se zasmějete. Omar s Francoisem to hrajou úžasně a role jim padli jak ulitý. Strašně mě potěšila scéna s rozuzlením vztahu Omara a tý zrzky. Tohle jsem vážně nečekal. je skvělé, že jde film trochu jiným směrem a do dojemného příběhu přidává dávku černé komedie. Nějaké vtípky jsou dost drsné ( vtip s paraplegikem, nebo stříhání vousů na Hitlera ) Prostě a jednoduše je tohle vážně boží drama, které dokáže potěšit i dojmout. Nemám problém dát plný počet, i když jsem byl ze začátku celkem skeptický.