Beowulf (2007)

No tak tohle se vážně nepovedlo... Špatný po všech stránkách. Jedna hvězda za nápad to udělat jakože animovaně.

Best Coast: Our Deal (2011) (hudební videoklip)

Chloe taky vypadá úžasně, tenhle styl jí sedí, ale je jediný důvod, proč se na tenhle videoklip kouknout. Muzika není nejhorší, ale rozhodně neosloví, a zbytek hereckých výkonů taky není zrovna úžasnej. Poslední "fajt" na střeše byl trapnej a muzika do toho vůbec neseděla. 2* za Chloe a 1* za Donalda Glovera.

Bez úniku (2008) odpad!

Totální odpad. Film o hovně ve kterým se pořád jen mluví a když tam konečně z někoho vystříkne krev, tak to vypadá jako kdyby jsem na někoho vylil kbelík s vodou od vodovek. O hereckým obsazení ani nemluvim. No děs, jen tak tak jsem to dokoukal až do konce.

Bezva vejška (2006)

Ty vole Špekatej Jonah Hill o_O Respekt, že byl takovejhle cvalík a na první pohled nesympatickej chlápek nominovaný na Oscara a golden globe. Ale k filmu, prostě klasická americká komedie, není tu nic zvláštního co by mohlo překvapit, ale zabaví to, takže to účel splnilo. 65%

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Tenhle film je největší urážka DC charakterů, která se kdy natočila. Dokud jsem film neviděl, tak mi bylo líto, že film vydělal tak málo peněz.Furt jsem si říkal, že to přeci nemůže bejt tak hrozný, ale spletl jsem se. To že byl film obří propadák je ta nejlepší věc, co se DC univerzu mohla stát, tahle sračka snad nikdy nedostane pokračování a tomuhle utrpení bude vážně konec. A to říkám jako někdo, kdo miluje postavu Harley a o Margotce jsem si myslel, že umí zahrát Harley perfektně. 1* za pár cool akčních scén.

Bitch Slap (2009)

Naprosto boží film!! Takhle nadrženej film jsem už dlouho neviděl. Vřele doporučuju pro nějakej ten zhulenej večer s kámošema/kámoškama! Hlavně u toho prosim nemyslete!

Biting Elbows: Bad Motherfucker (2013) (hudební videoklip)

Tak tohle je naprostá bomba! Všecko od hudby po autentičnost je úžasný. Druhej first person film co jsem viděl. První byl Maniak ale to bylo trochu něco jinýho. Trochu víc.... Víc než GTA mi to připomínalo Mirrors edge. Ultra cool rubačka s přídavkem parkouru plus pár hezkejch slečen, to nemůžu hodnotit jinak než plným počtem. Tohle nemělo chybu.

Biting Elbows: The Stampede (2011) (hudební videoklip)

Na to jak je to krátké, tak začátek celkem nudí, ale když se to rozjede, tak je to skvělá akce a úžasnej nápad. Na dvojku to rozhodně nemá, ale i tak je to hezká podívaná. Doufám, že se rusáci rozhodnou natočit další díly tímto způsobem. Nebránil bych se ani celovečerňáku v takovémhle stylu. Je to povedené, škoda že je ten začátek takovej nezáživnej.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Ze začátku skvělá komedie u které jsem se opravdu bavil. Ale postupem času to strácí šťávu a jde to spíše k romantické americké ptákovině. Ke konci se to zase zvedne tím smícháním všeho doromady ale jak tu hodně lidí uvádí, ten konec to všechno kazí.. pravej nechutnej americkej happyend, kterej musí bejt snad všude. Což mi ten film trochu zkazilo. Rozhodoval jsem se mezi *** a **** a nakonec jsem zvolil slabší ****.

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Úplně jsem si zamiloval Emmu, v Bling Ring vypadá naprosto božsky, ale to je asi jediný důvod, proč jsem se na to vydržel koukat až do konce. Tenhle film šel dost mimo mě, totálně jsem nesnášel všechny postavy až na Emmu, ale to jen kvůli tomu, že jsem se prostě na ní nemohl zlobit :D Ale jinak hromada špatných nepříjemných charakterů, ke kterým si jen těžko uděláte nějaký vztah. K tomu jim vážně nežeru, že se do těch domů dostali takhle snadno. Nikde žádný hlídači nebo alarm, prostě nic. Jo možná ještě 2 kamery u vchodu a jedna uvnitř domu, to je prostě sračka, ať na mě nechodí s tím, že to je podle skutečnosti. Podle zkutečnosti je možná to, že někdo vykradl pár celebrit, zbytek je bulšit. Nejvíc mě dostal otevřenej sejf, ve kterým byla dost slušná částka peněz a Rolexky. Nevim, nebavilo mě to.