Tekken: Blood Vengeance (2011)

Krásná animace, ale stupidní děj, který osciluje mezi puberťáckým ocháním nad opačným pohlavím a fantasy bojůvkou se silami pekelnými. To celé střihnuto asijským šílenstvím, pardon, myšlením.

Sněhová královna (2012)

Hodnotím anglickou verzi, která je trochu sterilní, očekávám, že ruská by byla lepší. Odlišná animace od amerického průměru, pohádkový příběh, bez pitvoření a přehánění. Velmi pěkné, doporučuji.

Agent Cody Banks (2003)

Dětinský špionský film pro hodně mladou mládež.

Oscar (1991)

Jeden z mých oblíbených. Stallone jako komický gangster, svižná komedie se záměnami kufříku, a Tim Curry! Co si přát více? Abych to měla na DVD.

Lexx - Série 1 (1997) (série)

Z devadesátých let si pamatuji, že mi to přišlo bizarní a divné. Ale člověk přivykne. Po letech mi to stále přijde bizarní a divné, ale má to i jistý půvab naivnosti. Pro nostalgiky.

Julie, žena s tajemstvím (2004) (TV film) odpad!

Hlavní hrdinka Julie, nemanželská dcera zpěvačky a snad šlechtice, kterého zapíchnou v první čtvrthodině, pobíhá po 17. století v kalhotách, šermuje o sto šest, co chvíla slzí dojetím, zpívá, líbá každého druhého, prostě se zrovna nechová jako prototyp ženy tehdejší doby. A nikdo se nad tím nepozastavuje. Naopak. Každá taškařice na pouti za ztracenou matkou dojde uznání a obdivu a sama Julie stále poslouchá, jaká je kráska. A tu to máme. Sarah Biasini určitě něco zdědila, ale nejedná se ani o krásu, ani o herecký talent. Toporná, bezvýrazná figura s čelistí jak seržant americké armády, pěst na oko mezi všemi ostatními herci, mezi které prostě nepasuje. Krom toho je zápletka nudná a nesmyslná a provedení směšné. Nicméně u Francouzů to prý mělo úspěch - asi zblajznou všechno, hlavně že je to domácí tvorba. Nedoporučuji.

Agentura Jasno (2006) (seriál)

Nemám ráda seriály, kde se dítě tak nějak podřizuje úsudku přemoudřelého rodiče, úplného psychoanalytika-amatéra, který potomkovi hází klacky pod nohy pro jeho dobro. A to je zde součástí děje, jinak dost jednotvárného s pitvořivým jasnovidectvím, které by nikdo nikomu nevěřil. Smíšené pocity.

Dexter (2006) (seriál)

Kupodivu nijak zvlášť krvavé, zato osobité kouzlo a asi fakt, že hlavní představitel opravdu nehraje jen sebe, ale hrát umí, je to, co mě tak upoutalo. A rovněž kupodivu mi nepřipadá, že by se kvalita nějak významně snižovala, neznám ovšem osmičku. --- Tak už ji znám. Nijak zvlášť poutavé zopakování všech sezón předtím, ovšem bez onoho pravého dexterovského ducha, s pomatenostmi v druhé polovině, kde psychopat najednou začne mít "city" a "miluje" a chce "chránit" co chvíla někoho jiného ... Opravdu? Musí z toho být melodrama? Prostě konec ve stylu "nevíme kudy z toho ven a došli nám finance i diváci".

Mein himmlisches Hotel (2013) (pořad) odpad!

Hoteliéři si navzájem hodnotí své podniky a service a vysoutěží už nevím jakou blbost. Přitom se podrážejí a kritizují a dělají vše pro to, aby ukázali vyšší morální stránky lidstva. Absolutně žádný přínos pro nikoho.

4 Hochzeiten und eine Traumreise (2012) (pořad) odpad!

Alias Jak si zkazit svatební den. 4 páry soutěží o nejlepší svatbu, výherci dostanou svatební cestu. Přitom si navzájem hodnotí své výkony. Takové Prostřeno ve svatebním hávu se stejnými nešvary a nechutnostmi.