To všechno z lásky... (2004) (TV film)

To hlavní, co má být řečeno, bylo řečeno. Je to až nepochopitelný, co jsou lidé schopni a co jsou schopni zbytečně vydržet.

Všem klukům: Navždy s láskou (2021)

Zase extrémní slaďárna, u které budou mít puberťačky mokré vy víte co. Nicméně celé to je takové příjemné, nenáročné a sympatické. Žádné přehnané stupidní chování hlavních postav, což je dnes výjimečné. Lana Condor je taková kouzelná panenka (i když nám trochu přibrala) a dobře se na ní kouká. Za mě povedený třetí díl a klidně bych se s přítelkyní (možná i sám) kouknul na čtvrtý díl, kdyby nějaký vznikl. Avšak chlapům doporučuji si po této slaďárně pustit nějaký pořádný horor nebo akční film aby si svoje koule zase našli.

Proč? 13x proto - Série 3 (2019) (série)

Feministická sračka, všichni si bezdůvodně lžou, ale tváří se, jak má každý vážný důvod vše zatajovat. Nesmyslné kroky a chování postav. Jedna hvězda navíc, že jsem to zvládl dokoukat. Ještě mě čeká čtvrtá serie a díky bohu, že je a bude snad poslední.

Vánoční kronika: druhá část (2020)

Jednička byla svým humorem přizpůsobena i pro dospělé diváky. Druhý díl má vánoční atmosféru a Santa je pořád sympoš, ale jinak je to příliš strojené, kýčovité a vesměs trapné. Pro nejmenší diváky asi fajn (skřítci, mnoho barviček apod.), ale pro ostatní podprůměr. Oproti prvnímu dílu velký krok zpět.

Zbouchnutá (2007)

Film by byl lepší, kdyby byl kratší. Zbytečně mnoho nudných a o ničem vypovídajících scén. V podstatě jsem se během sledování nudil. Jinak by to byla fajn taková ta americká komedie alá prcičky, 40 let panic apod.

Riverdale (2017) (seriál)

Pro náctiletý pecka, pro starý vocasy odpad, pro zlatý střední věk průměr. PS: skoro všechny bych je tam za chování zliskal.

Vánoce v divočině (2019)

To byla ale romatická srač... tedy chci říct pohodička. Sice mnoho kliše jako vždy, ale přesto to bylo takové uvolněné a nepřepatlané. Filmy s přírodou z podobných oblastí mám rád. Člověk tak nad tím přemýšlí, jaké by to bylo zbavit se okovů velkoměsta a vyměnit betonovou džungli za tu pravou. Jinými slovy jsem chtěl říct, že film se hodí na klidný večer s nějakou tou ženskou vedle sebe.

Upíři v Bronxu (2020)

Dobrá slátanina, ale prostě bavila. Přirozené vtípky a žádné vyložené nevhodnosti. Kluci (herci) příjemní. Pro mě celkem fajn překvapení.