Mimoni (2015)

Co k tomu říci? Snad jen to, že tvůrci Mimoňů absolutně nedokázali využit potenciál, který tyto žluté potvory mají. Vtipy byly opravdu slabé a pobavil jsem se snad jen na konci filmu s tou kytarou (SPOILER: Jak ji dokázal v zápalu zpěvu celou rozflákat)... Naštěstí jsem byl na tento film pozván svoji přítelkyni, takže mě to nic nestálo. :) Ještě bych doplnil, že jsem byl na 3D verzi a efekty byly opravdu nulové (škoda peněz), takže pokud se chystáte jít do kina, raději si kupte normál.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Dávám o dvě méně hvězd za poslední série. Bylo to už naprosto trapné a někdy se to nedalo ani vydržet. Na poslední dva díly mohou jen říci: „WTF?“

Zredigováno (2007)

Dobrý film, který zachycuje i temnou stránku armády. Jen hlupák by věřil, že všichni vojáci jsou však stejní. Neházejme tedy všechny do jednoho pytle. Zlo je vždy vidět nejvíc. Hodně vojáků se skutečně snaží pomáhat a chránit místní obyvatele. Afghánci kolikrát spolupracují s armádou a jsou jim vděční za pomoc. Proč tam však vojáci musí být, je už věc druhá (případně kvůli čemu/komu). „Výjimka potvrzuje pravidlo.“

Sex Tape (2014)

Nechápu, co se vám na tom nelibí. Pro mě to bylo vtipné a bavil jsem se. Když to někdo vidí v kinoripu, tak se nemůže divit, že z toho nebude mít dobrou podívanou (komentář typu, že se v kině někdo směje a leze mu to na nervy je víc než směšný). Segela mám jako herce moc rád a Diaz celkem ujde (i když mi vadí její kačeří úsměv, ale za to rozhodně nemůže). Já si myslím, že je to dobrá komedie s dobrým nápadem. PS: Ti co nenávidí APPLE budou už dávat špatné hodnocení jen kvůli tomu (DEMENCE).

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Já jsem se bavil více než u prvního dílu. Samozřejmě se tato série nevyrovná původním filmům se spider-manem od režíséra Sam Raimi, ale pokud se nebudu snažit srovnávat tyto filmy, tak se celkem pobavíte. Hned při úvodní akční scénce jsem si myslel, že film bude pěkná „trapárna“ (když si spider-man vyloženě honičku úžívá, prodlužuje ji a přitom ohrožuje tisíce lidí na životech), ale postupem času jsem se začal celkem bavit (například nachlazený „spíďa“ v obchodu). Je pravda, že příběh je trošku „klišé“, ale po vizuální stránce je film opravdu perfektní, takže ty romantické scénky nějak přetrpím. Škoda je, že tam hrají nesympatičtí herci (kromě herečky Emma Stone). Můj názor tedy zní, že mě film celkem příjemně překvapil a nějak extrémně jsem se ani nenudil (až na pár chvil), takže bych film klidně doporučil všem, co mají tyto „fantasy“ filmy rádi.

Zmizení (2013)

Takto výborný film jsem dlouho neviděl. Hodnotit jinak, než 5* nemohu. Napínavý příběh a ještě zajímavější konec. Kdo má rád detektivky, tak to určitě pro něho musí být to pravé.

Bratři (2009)

Výborní herci, výborný film! Příběh zachycuje traumatizujícího vojáka, který zažil strašné věci během své mise v Afghanistánu a po návratu domů je zcela jiný. Tato událost totiž ovlivnila jeho psychiku a pohled na svět. Po tom všem musí být opravdu těžké se zařadit do „běžného“ života.

Očista (2013)

Pro mě HODNĚ velké zklamání. Námět mě celkem zaujal, ale film je nehorázná "slátanina". Zase se opakuje pořád to stejný dokola – imbecilita hlavních postav. Nejvíce mě však upoutal jejich bezpečnostní systém. Bezpečněji bych se už cítil jen pod postelí. :-)

Lesní duch (2013)

"Nejděsivější film jaký uvidíte"... Jste si tím jistí? Ani zdaleka ne! Spíš se o to jen zoufale snažili. Musím ale říci, že napětí zde bylo, husí kůže se vyskytla, strach také, ale ta "DEMENCE" postav (ještě slušně řečeno) je opravdu něco nepochopitelného! A přesně tato "DEMENCE" dokáže ovlivnit moje nadšení a hodnocení z filmu. Vždyť oni se skoro pozabíjeli sami! Tady ta rádoby čarodějnice nemusela být vůbec nějak zvlášť vychytralá (možná zde nemusela vůbec být). Nechápu proč neudělají horor, kde "hrdinové" dokáží sami logicky myslet, ale nadpřirozené bytosti mají tu výhodu, že mají (nečekaně) nadpřirozené schopnosti a dokáží je dobře využít ve svůj prospěch. Možná takový horor existuje, ale já na něj nenarazil (pravda, že jsem moc hororů neviděl). Celkově je to pro mě přínosnější film a atmosféra byla občas pozoruhodná. Dávám ***+ :-)

Mrtví a neklidní (2013)

Nesmíte ve filmu hledat logiku, protože žádnou nenajdete. Pokud toto splníte, tak si podívanou docela užijete. Když to shrnu, tak celkově je to strašná blbost, ale nějaké kouzlo to v sobě má. Dávám tři hvězdy a to z toho důvodu, že oceňuji originální nápad a nějak zvlášť jsem se nenudil. :-) Dle mého názoru má film však zbytečně promarněný potenciál. Mohlo to být klidně i na pět hvězd. :-)