Navždy spolu (2012)

Krásný film s krásným koncem. Tento žánr mě zrovna moc nebaví, ale tenhle má opravdu něco do sebe. Vřele doporučuji všem. :-)

Moje falešná svatba (2009) (TV film)

Chtěla to vidět moje přítelkyně, tak jsme se na to prostě podívali. Nic úžasného jsem od toho nečekal, ale docela jsem se dobře pobavil a příjemně si odpočinul. Romantická komedie na klidný večer. :-)

Chata v horách (2012)

Tak to byla opravdu VELKÁ blbost. Skoro celý film jsem se nudil. Horor to taky zrovna 2x nebyl. Maximálně jsem se těšil na rozuzlení, takže za to dávám jednu hvězdu a tu druhou za to, že to nebyl ten klasický hororový film, bylo to originální a byly tam zajímavé “MONSTRA“, které jsem v životě ani neviděl, ale bohužel ani to nezachrání můj celkový dojem. Celkové vysvětlení příběhu mě taky zklamalo a spíš pobavilo. Takovou kravinu na konec jsem nečekal. 40%

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Oproti seriálu je to velká slabota. Pro mě celkem zklamání. Seriál přesně vystihl, jak to momentálně fotbal na hřišti a v kabině vypadá, ale tohle ani zdaleka. Příběh už nebyl o fotbalu, ale spíše o Pepiku Hnátkovi a jeho nemoci. Nemůžu zase říct, že bych se nudil! Některé vtípky byly povedené a pobavil jsem se. Oproti jiným novodobým českým filmům je tohle výhra, ale když srovnávám právě se seriálem, tak je to o něco horší. Chybělo mi také víc scén s Ondřejem Vetchým a Davidem Novotným… Celkově hodnotím ***+. :-) PS: Miroslav Krobot jako trenér, kterého nic jiného nezajímá než hra a jeho rozčilování na hřišti bylo fakt super! “ Plusko“ v hodnocení je pro něho za skvělý herecký výkon! :-)

Spartakus (2010) (seriál)

Dlouho mě přemlouval kamarád, abych se na seriál podíval. Po prvním dílu jsem věděl, že mě to chytne a bude bavit. Díky napínavému příběhu jsem se nedokázal vůbec od obrazovky odtrhnout. Výborné bojové scény a herecké výkony. Krásně propracovaná krev a další efekty. Možná jen příběh měl rychlý spád, ale jinak závěrečná “řežba“ stála za to. Škoda, že další série nemohly být natočeny se stejným hercem. R.I.P. Andy Whitfield

Žena v černém (2012)

Nijak nepřekvapilo, ale po pravdě jsem měl párkrát husinu, takže atmosféra super. Příběh mě až tak moc nebavil a vše bylo moc zdlouhavé. Občas jsem se dokonce i nudil. Pro mě průměrný film, který už víckrát vidět nepotřebuji, ale ztráta času to určitě nebyla. Konec byl zajímavý. :-)

Méďa (2012)

Mě to trošičku teda zklamalo. Nečekal jsem, že to bude na pět hvězdiček, ale očekával jsem kolem čtyř. Začátek bavil, střed se opakoval pořád dokola (nadávky, štětky, hulení) a chyběl mi tam lepší děj, konec opět znova bavil. Pár vtipů se povedlo, takže celkově hodnotím kolem 60%

Kouzelný meč - Cesta na Camelot (1998)

Pohádku jsem dostal na VHS pod stromeček, když jsem měl asi čtyři roky a rád jsem se na ní díval. Teď by mě už určitě nebavila jako před pár lety, ale i tak rád vzpomínám, jak jsem se na Kouzelný meč často díval. 75%

Kniha přežití (2010)

Ze začátku super film, kterému jsem chtěl dát minimálně 4*, ale najednou moje radost zmizela. Celý film je málo akční. Od prvních minut víme, kdo má knihu, co je to za knihu a kdo po ní touží. Hrdinu netrefí žádná kulka ani během chůze. Stačí mít víru k bohu a znát cestu. To se mi zdá spíše směšné. Celou dobu jde jen o náboženství, které znovu dokáže ovládnout celý svět a opět umírají lidé kvůli víře. Nevím, jestli je lepší knihu chránit nebo ji rovnou zničit. Celkově průměrný film. 60%

Sedm (1995)

Očekávání moje to úplně nesplnilo. Čekal jsem, že film si víc pohraje s mojí psychikou a domotá mi pořádně hlavu. Patří určitě mezi nejlepší filmy, co jsem viděl, ale pořád něco tomu chybí. Nějaké to napětí jsem cítil, ale pouze dočasné. Ovšem výborné herecké výkony se nedají popřít. Brad Pitt a Morgan Freeman je nejlepší detektivní dvojice. Sedm smrtelných hříchů (Obžerství, lakota, lenost, závist, hněv, pýcha a smilstvo) je výborný námět na psychologický thriller, který mě hned zaujal. Film má správný drsný konec, který jsem očekával. 80%