E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Kdo byl ve filmu vlastně “padouch”? Ti, co mučili ty, co mučili nebo ti, co byli mučeni a tak mučili ty, co je mučili? Jenže ti, co byli prvně mučeni si (někteří) to mučení zasloužili, protože mučili předtím. Ten, co prvně mučil si zasloužil být mučen nebo mučil ty, co si zasloužili být mučeni, protože mučili nebo vraždili a tak měli být mučeni? Takže se ptám... Kdo byl ten padouch a hrdina?

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Skvělý film. Jasně, je to americký patriotický film, kde jsou amíci ti nejhodnější a nejstatečnější ze všech, ale i kdyby byl film jen z 15% pravdivý, tak rozhodně stojí za zhlédnutí. Díky filmu se Desmond Doss dostane do paměti mladých lidí, kteří snad dokáží ocenit jeho statečnost a nebude tak lehce zapomenut jako jiní vojenští hrdinové.

Malý princ (2015)

Škoda, že se film netočí více kolem knihy. Dal bych jinak plný počet hvězd. Chtěl jsem dát nejdříve 3* kvůli hloupému konci, který tam neměl vůbec co dělat, ale rozhodl jsem se přidat ještě jednu abych ocenil "normální" humor od dnešních výplachů mozků, jenž se v dnešní době dětem pouštějí v televizi.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Pro mě velké zklamání. Zbytečně se tam snažili nacpat příliš humoru, který nebyl nic moc. Holka, která tam sbírala smetí najednou uměla porazil záporáka, který byl obávaný po celém vesmíru. Nulové souboje s laserovými meči. Celé to bylo přitažené za vlasy. Snad pokračování už takhle nepos*rou.

Sinister 2 (2015)

To co dělalo první díl tajemným je pryč. „Démona“ si můžete prohlédnout v ultra kvalitě a to z každého úhlu a musím říct, že jsem se mylně domníval, že je to větší fešák/feťák. Nic většího vám však nenažene větší strach, než dvaceti kilový kluk běhající se srpem po poli, honicí svoji milovanou rodinku. K jeho smůle to samozřejmě posr*l (jak jen nejvíce mohl) a tak se nedostal do zaslouženého a vytouženého nebe plného odpočinku se svým metalovým strýcem, který očividně rád používá rtěnku. Jediná věc, která ve mě vyvolala nějaký silnější pocit, byla poprava v kostele...

Nula m2 (2015)

Rozhodně doporučuji se na film podívat! Dobře jsem se pobavil.

Temný případ (2014) (seriál)

První série téměř dokonalá. První tři díly mě moc nechytly, ale pak už to byla jízda. Pokud se začínáte dívat, rozhodně to nevzdávejte. Dočkáte se napínavé detektivky a skvělých hereckých výkonů.