Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
45 fanoušků
/ 41 bodů
J009
Jan Abraham
Mladá Boleslav, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Krimi
Horor
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Sherlock
(2010)
Dr. House
(2004)
Simpsonovi
(1989)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
Přátelé
(1994)
Wallander
(2008)
Ajťáci
(2006)
Luther
(2010)
Hra o trůny
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
41 bodů
Fanklub
(45)
Luke17
Aneee
kantis44
Wexik
adli
Axile
Brock21
Liflaen
odiiin
lasi_lasicka
drtalec
EllenBlack
Doril
Person
non3
DominikCZE
Pacoo
KittieCom
Vrtulka103
boombang
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno