A-Team: Poslední mise (2010)

musím říct že ta dementní kamera je snad horší než v TF, půl filmu nic pořádně nevidím a to z toho dělá u mě průměr. Možná až na to kouknu doma bude to lepší. Každopádně z akce bylo nejlepší to číslo ve vzduchu. A nebýt fórků a Murdocka tak už ten film snad nic nezachrání. Jinak herci hráli dobře, to nemůžu popřít. Možná by bylo mé hodnocení lepší kdybych viděl seriálovou předlohu.

Their War (2007)

Nejvíce vtipné je to, že dokumenty mají lepší hodnocení než samotný film :D.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Zatím nejhorší SG seriál. Snaží se jet stylem BSG, ovšem neúspěšně. Doteď sem se nedokopal na shlédnutí posledních dílů první řady, protože mě to vysloveně nebaví. Je to nemastné, neslané...nudné. Chybí tomu šťáva, něco co člověka nutí sledovat další díly. Drama mezi posádkou... a o tom je celý sci-fi seriál, tohle patří trochu do jiného žánru ne?

Číslo 9 (2009)

Velice zajímavé a chytlavé, graficky provedené na jedničku. Bohužel to shazuje konec. Čekal jsem od panáků celou dobu větší poslání než to, co bylo předvedeno na konci. Nechci tu spoilerovat, takže si to raději shlédněte sami. A pohádka pro děti to opravdu není, to jen pro ty, co by to chtěli pouštět svým ratolestem :D.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Nebylo to špatné ale, mohlo to být lepší. Nejvíce potěší luxusní hudba jako ze hry plus ty záběry opět jako přímo ze hry - skákání po všem možném, kamera rotuje kolem postavy a vy vidíte krajinu atd....

Kick-Ass (2010)

Tak tenhle film byl opravdu Kick-Ass. Jedná se o splácaninu několika žánrů, ale tak, že to opravdu funguje. Nebudu se tu rozepisovat že je to komedie, komiksárna, krvárná atd...to už udělali jiní. Spíše držím palce druhému dílu, aby to nepodělal, protože tohle je opravdu bomba, palec nahoru za tenhle počin.

Wrestler (2008)

Tak na tohle opravdu nejsem, Mickey Rourke sice hraje dobře, ale jinak mi to jen potvrzuje že od žánru "drama" se mám raději držet dál. Navíc tak stupidně useknutej konec, jako by autor už neměl na to dotáhnout to do hořkého finiše.

Halo Legends (2010)

K Halo Legends nemám žádné výhrady, možná až na to, že to postrádá českou podporu. Některé příběhy jsou trochu slabší, některé zase naopak dost luxusní nebo obsahově zajímavé. Dvoudíl o tom jak to všechno začalo je naprosto luxusní a poprvé je vidět i pradávná rasa co za to všechno mohla. Poslední krásně animovaný snímek pak taky nemá chybu a člověk si jen říká, sakra kéž by natočili ten film...